Меню

Батьки та сини на сплаві річкою Случ

Привчай юнака до дороги його, і він, як постаріється, не уступиться з неї
Приповісті 22:6
Створено 13 August 2020 22:56

Батьки та сини на сплаві річкою Случ

Рівненська церква «Христос є відповідь» вже декілька років підряд організовує річкові сплави. Щоліта активні відпочиваючі долають довгий шлях річкою Случ, ночують у наметах і готують їжу на вогнищі. Цього разу протягом трьох днів мали змогу насолодитися природою та щирим спілкуванням батьки і сини.

«Мені подобається атмосфера, яка панує протягом цих днів. Простота, братська співпраця. Мене надихає навіть приготування їжі, це теж грає свою роль» – Олександр Прокопович, служитель церкви.

«Ми давно мріяли і хотіли потрапили на сплав. Я тут з чотирма дітьми, вони всі задоволені. Дуже класно відпочили, дружня компанія, сприятлива погода, все супер!» – Олексій Січеніков, батько-вихователь дитячого будинку сімейного типу.

Соколині гори та Надслучанська Швейцарія – місця з винятковими краєвидами! А після прогулянки човнами кожен міг обрати собі заняття по душі: волейбол, плавання, риболовля чи просто відпочинок у гамаку. Невід’ємною частиною кожного для було дослідження Божого Слова, спів християнських пісень та розбір духовних тем.

«За ці дні ми пережили дуже велике благословення. Отримали задоволення, відновлення внутрішнього стану. Веслування, природа, спілкування, команда. Дуже все було насичено» – Віталій Євгейчук, диякон церкви «Жива вода».

«На фоні сімейних проблем у суспільстві важливо поширювати сімейні цінності та сприяти покращенню взаємовідносин в родині. Нашою метою було покращення взаємовідносин між батьками та синами, і це нам вдалося. В човни ми садили батька з дітьми, щоб під час водної подорожі між ними було спілкування. Ловити з сином рибу, плисти річкою, співати біля вогнища, грати у м’яча, просто розмовляти, вислуховуючи та відповідаючи на питання – ось справжнє батьківство та прояв любові» – Тарас Сень, пастор церкви.

Незважаючи на легку втому команда з 23 чоловік, включаючи декілька сиріт, наповнились позитивними враженнями на тривалий час. Такі виїзди по-особливому укріплюють взаємовідносини у сім’ях, сприяють духовному і фізичному збагаченню. Члени церкви «Христос є відповідь» планують організувати подібні сплави також для підлітків та сімейних пар.

Створено 13 August 2020 22:56

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.