Меню

Безкоштовні окуляри для мешканців Рівного

Тож тому, поки маємо час, усім робімо добро...
Послання до Галатів 6:10
Створено 29 October 2021 16:00

Безкоштовні окуляри для мешканців Рівного

19 жовтня церква «Христос є відповідь» провела благодійну акцію – офтальмологічну клініку для діагностики зору.

Лікарка проконсультувала 50 рівнян і виписала їм необхідні окуляри. Брати та сестри доклали чимало зусиль, щоб кожен отримав допомогу. Відвідувачів пригостили ароматними чаєм і печивом, вислухали, сказали добре слово, подарували християнські книги та іншу літературу. Найголовніше, що присутні почули добру новину про спасіння від гріхів, яке дарує Ісус Христос.
«Ми робимо хорошу справу, тому що це повеління Господа. Аби люди могли глибше зрозуміти Євангельську звістку, розповідаємо їм про Ісуса Христа, Його життя, смерть і воскресіння, оскільки це все стосується кожної людини особисто. Читаючи Біблію, нагадуємо, що очікує нас у майбутньому, чому люди страждають, і як Бог відповідає на ці та інші питання» – Олександр Прокопович, місіонер, м. Рівне.
Відвідувачі дали зрозуміти, що акція їм сподобалася і вони вже чекають наступного разу. Позитивно відгукувалися про лікарку, яка сумлінно виконувала свою роботу.
Кожному важливо відчувати увагу, готовність допомогти чи вислухати, коли це необхідно. А для християн подібні заходи – це хороша можливість засвідчити про Бога і Його любов. Тому організатори акції вдячні Господу й усім, хто сприяє добрим справам, за можливість послужити якомога більшій кількості людей.

Створено 29 October 2021 16:00

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.