Меню

Безкоштовні окуляри для тимчасових переселенців

Створено 16 August 2022 15:46

Безкоштовні окуляри для тимчасових переселенців

Одним з напрямків благодійної діяльності церкви «Христос є відповідь» є проведення безкоштовних офтальмологічних клінік. За 6 років служіння у місті Рівне понад 4,5 тис. людей отримали необхідні окуляри.

Завдяки таким благодійним акціям чимало людей мають змогу безкоштовно перевірити зір. Професійний окуліст обстежує та консультує відвідувачів, виписує їм необхідні окуляри. Люди завжди щиро дякують, ледве стримуючи сльози. Для багатьох із них вкрай важливо відчувати, що іншим не байдуже до їхніх потреб.
«Дуже дякую церкві «Христос є відповідь» від щирого серця. Я не очікувала, що буде такий гарний результат. Подумала, що це черговий обман. А тут так приємно: і чаєм з печивом пригостили, і літературу подарували й безкоштовно перевірили зір» – поділилися Людмила з м. Рівне.
Від початку війни в Україні у місто Рівне приїхали чимало переселенців. Церква «Христос є відповідь» всіляко допомагає й підтримує тих, хто постраждав через воєнні дії. Кожен охочий може безкоштовно перевірити зір і отримати окуляри. Багато тимчасових переселенців не мають можливості зробити цю справу за власні кошти. Тому такі благодійні акції важливі й потрібні. Особливо зараз, коли в Україні війна і мільйони потребують допомоги.

Створено 16 August 2022 15:46

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.