Меню

Благовістя вздовж вулиць міста: християни розмістили свіжі християнські білборди

І будуть ці слова, що Я сьогодні наказую, на серці твоїм
Повторення Закону 6:6
Створено 2 March 2021 12:27

Благовістя вздовж вулиць міста: християни розмістили свіжі християнські білборди

Місто Рівне у черговий раз прикрасили білборди з християнськими слоганами про порятунок.

З січня церква «Христос є відповідь» докладає багато зусиль, щоб люди, які ще не чули про Бога і не замислились над своїм життям, змогли знайти вихід з колообігу переживань і метушні. Для того щоб в серці людини почалися зміни, іноді достатньо кількох слів. Від ненависті до прийняття, замість зла – добро, покаяння через прощення. Це може робити тільки Бог за допомогою Свого Слова.

Тисячам перехожих ці цитати попадуться на очі один раз. Сотні людей бачитимуть їх кожен день. Служителі сподіваються, що хоча б для кількох десятків чоловік фрази «Молись, Бог чує», «Не запізнися отримати порятунок» послужать поштовхом для внутрішніх змін.

У нинішній час зацикленості на земні блага дуже складно хоч на хвилину залишити думки про матеріальні речі та подумати про свої стосунки з Богом. Здається, що це не таке важливе питання, але саме він визначає долю людини. Святе Письмо – це насіння віри, і Бог хоче, щоб воно проросло в кожній душі, а борди – ще один чудовий спосіб розповісти про Слово рівнянам.

На кожному білборді вказаний телефон пастора церкви «Христос є відповідь» Тараса Сеня. Всі, хто потребує допомоги та шукає вихід з важкої ситуації, хто хоче більше дізнатися про Ісуса і про життя з Ним, можуть отримати консультацію. Церква «Христос є відповідь» вдячна Богові за можливість поширювати Євангеліє і за кожну душу, яка, прочитавши текст на борди, згодом зробить правильний вибір.

Створено 2 March 2021 12:27

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.