Меню

Благовістя через календарі

Навчи нас лічити отак наші дні, щоб ми набули серце мудре!
Псалом 89:12
Створено 2 December 2021 09:41

Благовістя через календарі

Цьогоріч календарі надрукували тиражем 200 000 примірників: 24 дизайнерські рішення на будь-який смак.

Перед початком нового року майже кожен житель планети має на меті придбати календар. Погодьтеся, корисна річ. А якщо з його допомогою можна розповісти про Бога, то це підвищує важливість видання у кілька разів.
Місія «Христос є відповідь» щороку виготовляє різні види календарів чималими тиражами, які мають змогу замовити усі охочі. Для місіонерів це можливість не лише зробити гарний подарунок, а й поширити добру новину про спасіння в Ісусі Христі. В оформленні календарів використовують повчальні вірші з Біблії, 10 заповідей, молитву Отче наш та молитву про Україну.
У Святому Писанні знаходимо мудру пораду: «Навчи нас лічити отак наші дні, щоб ми набули серце мудре» (Псалом 89:12). Як же здобути вміння розумно користуватися часом, який так швидко минає і назад не повертається? Тільки Бог може дати нам розуміння того, як жити, щоб не шкодувати про марно втрачені дні та роки. І навчає Він цьому через Біблію. Варто прислухатися до мудрих порад Святого Писання, щоб жити переможним життям і отримати Господнє благословіння.

Створено 2 December 2021 09:41

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.