Меню

Благодійний табір у Карпатах з місією «Христос є відповідь»

А ми проповідуємо Христа розп'ятого...
1 Кор. 1:23
Створено 29 January 2021 14:34

Благодійний табір у Карпатах з місією «Христос є відповідь»

З 11 по 16 січня в Карпатах відбувся благодійний табір відпочинку від місії «Христос є відповідь». За четвертий рік це вже 23-я поїздка з людьми, які хочуть відкрити для себе щось нове і зарядитися яскравими емоціями.

Понад 50 осіб вирушили в захоплюючу подорож у гори. Серед відпочиваючих були 10 сиріт із Рівненської області та 16 осіб з прифронтових міст Торецьк і Мар’їнка Донецької області – це представники місцевої влади, мати з прийомною дочкою, директор школи з дружнім колективом. Панорами, що зачаровують, чисте гірське повітря, густі ліси та бурхливі річки – молодь, сімейні пари та мами з дітьми були в захваті від побаченого.

«Мені дуже сподобався парк динозаврів, а також зібрання, які проводились кожного дня. Я зрозумів, що треба слухатись батьків і читати Біблію», – Павло Розказов, 8 років, Рівненська область.

«Враження від табору чудові. Сподобались краєвиди, природа. І, звичайно, душевні бесіди, які торкнулися серця, є над чим замислитись. Особисто для себе запам’ятала те, що ми Бога не бачимо, але бачимо Його дії, і ці дії ми відчуваємо у повсякденному житті. Своїм знайомим побажаю відкласти всі справи на 5 днів, обов’язково поїхати в табір і зарядитись гарним настроєм на весь рік», – Шарафон Антоніна, вчитель фізики та математики, м. Торецьк.

У серпні 2020 року частина педагогів з м. Торецьк вже їздили з місією у Закарпаття. А цього разу Бог дав можливість помилуватися красотами зимових прикарпатських гір.

За проведені у Карпатах дні учасники табору двічі відвідали Буковель (охочі каталися на лижах), прогулялися парком динозаврів, побачили водоспади Гук і Пробій, а пізніше вся група подорожувала горами на джипах. Кожного дня організатори влаштовували загальні збори, на яких присутні слухали й обговорювали різні теми: про помилки одного з перших людей – Каїна, про окультизм і його наслідки, есхатологічні події, викуплення на Голгофі, історію та розвиток Північної та Південної Кореї. Служителі ділилися свідоцтвами з життя, показували відеоролики про діяльність церкви та місії – програма була настільки насиченою і цікавою, що ніхто й не помітив, як пролетіли 5 днів відпочинку.

«Дякую всій команді за можливість гарно відпочити, насолодитись курортом і духовно насититись. Зимовий відпочинок не такий легкий, як літній. Але мої колеги мріяли потрапити у зимові Карпати, і мрії збулися. Це яскраво і неповторно», – Олексій Головатий, директор ЗОШ №7, м. Торецьк.

Для сімейних людей і для молоді були проведені дві окремі тематичні зустрічі. Учасники змогли більше дізнатися один про одного, отримати відповіді на практичні питання. Мета служителів церкви «Христос є відповідь» – так проявляти любов до людей, як Бог вчить через Біблію. Жертовне ставлення до оточуючих змінює світ на краще і прославляє Ім’я Христа.

«Ми поєднали корисне з приємним. Класні спілкування, перегляд корисних фільмів, прекрасна погода. Приємно було спостерігати, як люди служили один одному, піклувались. Все це надихає і наближає до Бога. Слава Ісусу Христу за такі чудові благословенні дні», – Тарас Сень, пастор церкви «Христос є відповідь».

Бог по-особливому благословив поїздку, оскільки протягом усього відпочинку ніхто не захворів і не отримав жодної травми, хоча на небезпечних лижних трасах таке дуже часто трапляється. Однозначно, варто подорожувати та розширювати горизонти, адже на цій землі ми живемо тільки один раз! А місія «Христос є відповідь» й надалі планує організовувати захоплюючі поїздки, щоб поширювати Євангеліє, щоб знову і знову бачити щасливі обличчя людей, які вперше в житті зустрілись з красою мальовничих українських Карпат.

Створено 29 January 2021 14:34

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.