Меню

Благодійні акції для дітей від церкви «Христос є відповідь»

Пустіть діток, і не бороніть їм приходити до Мене, — бо Царство Небесне належить таким.
Від Матвія 19:14
Створено 12 October 2021 14:32

Благодійні акції для дітей від церкви «Христос є відповідь»

За останній місяць рівненська громада «Христос є відповідь» провела 8 дитячих свят у Рівному та довколишніх селах. Близько тисячі хлопчиків та дівчаток з нетерпінням чекали зустрічі, адже команда вже не перший рік організовує подібні заходи.

«Діти завжди були в серці місії «Христос є відповідь». Саме тому ми докладаємо чимало зусиль, аби частіше проводити різні акції для покоління, що зростає. Євангеліє буде зупиняти їх на гріховному шляху і направляти до Бога» – Тарас Сень, пастор церкви «Христос є відповідь».
Волонтери підготували багато розваг: батути, надувні гірки, ласощі, конкурси та подарунки. Усім присутнім безкоштовно роздали духовно-пізнавальну літературу, газету «Христос є відповідь» та 100 дитячих Біблій. Діти відвідали біблійний урок, де вчителі зрозуміло та цікаво розказали про спасіння в Ісусі Христі.
«Мені дуже сподобалося сьогоднішнє свято. Особливо вразив великий батут. Хочу побажати всім організаторам, щоб вони знову і знову проводили подібні заходи!» – Анастасія Чепік, 12 років.
90 % інформації сприймається через зір: щоб привернути увагу, волонтери встановили великі банери з біблійними текстами та фактами про діяльність церкви. Оскільки акції проходили у різних районах міста, люди чули проповідь, навіть не виходячи з квартир.
Сотні дорослих, що привели дітей, охоче спостерігали за святом і запрошували церкву навідуватись частіше.
«Моя дитина посміхається. Вона задоволена, бо гарно і корисно провела час. Щаслива дитина – щаслива мама!» – Надія, відвідувачка свята.

Створено 12 October 2021 14:32

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.