Меню

Борди благовістя замість політичної агітації

І будуть ці слова, що Я сьогодні наказую, на серці твоїм
Повторення Закону 6:6
Створено 11 November 2020 18:20

Борди благовістя замість політичної агітації

Світські турботи відводять від Бога, але людина, яка здатна мислити, завжди шукає істину, прагне до виходу з кругообігу метушні та повсякденних хвилювань. Рівненська церква «Христос є відповідь» приходить в цьому на допомогу, вже не перший рік реалізуючи проект християнських білбордів.

У листопаді в Рівному були встановлені 10 білбордів, які нагадують мешканцям міста про Ісуса Христа і про вічність. Перехожі із задоволенням відзначають, що вже втомилися від політичної реклами і гасел, а християнські борди – як ковток свіжого повітря – дають привід задуматися про своє життя і змінити його.

Короткі висловлювання «Ісуса відкинеш і Його Слово – потрапиш до пекла», «Ісус може зцілити твоє життя» здатні проникнути в саме серце. Побачивши ці фрази, людина мимоволі починає задаватися питанням про те, які у неї особисто відносини з Богом, хто ж такий Ісус і яку роль Він відіграє в житті кожного.

Іноді, щоб донести людям біблійні істини, не обов’язково довго говорити – досить одного влучного слова, яке вчасно сказане і вчасно почуте. Слово Боже – це насіння віри, і Бог хоче, щоб воно проросло в кожній душі, а борди – ще один чудовий спосіб розповісти про Слово рівнянам.

На кожному білборді вказаний телефон пастора церкви «Христос є відповідь» Тараса Сеня. Всі, хто потребує допомоги і шукає вихід з важкої ситуації, хто хоче більше дізнатися про Бога і про життя з Ним, можуть отримати консультацію. Слава Богу, що Він дає таку можливість поширювати Євангеліє!

Створено 11 November 2020 18:20

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.