Меню

Більше сотні білбордів у Рівному

І будуть ці слова, що Я сьогодні наказую, на серці твоїм
Повторення Закону 6:6
Створено 29 July 2020 22:46

Більше сотні білбордів у Рівному

У липні в Рівному з’явились десять свіжих християнських бордів в зі словами: «Живи, говори та думай як хочеш, але знай: за все тебе Бог приведе на суд». За основу був узятий текст із книги Еклезіаста 11:9. Мета проекту – донести людям біблійну правду про те, що за все доведеться відповідати перед Богом, незалежно від того, хто і як себе поводив протягом життя.

За останній рік завдяки зусиллям церкви «Христос є відповідь» вздовж вулиць Рівного з’являлись більше сотні різних християнських бордів. Це в історії міста – вперше. Служителі церкви чують позитивні відгуки багатьох перехожих, які звертають увагу на короткі, але дуже влучні фрази – у більшості випадків слова мимоволі кидаються в очі. Люди починають роздумувати, інколи телефонують, щоб отримати консультацію. Слова подяки лунають навіть від тих, хто не відвідує церкву – подібне духовне підкріплення час від часу просто необхідне.

«Борди – це візитівка міста, – каже пастор церкви «Христос є відповідь» Тарас Сень, – бо-перше, що бачить людина при в’їзді у місто – це борди. Завдання церкви – робити так, щоб слово Боже було перед очима, адже ми так створені: на що дивимось, про те й думаємо».

Автори проекту і надалі планують розповсюджувати Евангеліє за допомогою білбордів. Служителі церкви слухняно виконують слова, що записані у Біблії: «І будуть ці слова, що Я сьогодні наказую, на серці твоїм… і будеш говорити про них… І напишеш їх на бічних одвірках дому свого та на брамах своїх».

Створено 29 July 2020 22:46

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.