Меню

Відбулася IV конференція Всеукраїнської місії «Христос є відповідь»

Дивись, щоб виконав служіння, яке Господь тобі призначив!
Колосян 4:17
Створено 23 October 2020 23:19

Відбулася IV конференція Всеукраїнської місії «Христос є відповідь»

З 13 по 17 жовтня в Закарпатті в смт. Міжгір’я відбулася четверта щорічна конференція Всеукраїнської місії «Христос є відповідь». Мальовниче селище привітно зустріло місіонерів, волонтерів та їхні сім’ї, що з’їхалися з різних областей України. На гостей чекала насичена програма: семінари, особисте спілкування один з одним, відпочинок на прогулянках і екскурсіях.

«Ця конференція для мене – благословення, тому що тут ми відпочивали душею, духом і тілом, спілкувалися, ходили на екскурсії. Для себе я взяв духовний урок, який випливає з девізу конференції: ми повинні довести до кінця справу, яку почали, оскільки це довірив нам Сам Бог», – Олександр Осепян, в.о. пастора церкви, м. Сватове.

Проводив семінари єпископ Донецького і Луганського обласних об’єднань Української Церкви ХВЄ Анатолій Бескровний. На зібраннях лунали свідчення місіонерів про те, що Бог робить через їхнє служіння; щирі розповіді служителів запалювали слухачів до ще більш ревної праці на Божій ниві.

«Моя думка, чим більше буде створено християнських місій, подібних «Христос є відповідь», – тим менше буде беззаконників на Землі. Я вдячний Богу, що Він використовує місію і її співробітників, щоб розширювати межі Царства Божого», – Анатолій Бескровний, єпископ Донецького і Луганського обласних об’єднань Української Церкви ХВЄ, пастор церкви «Благодать», м. Покровськ.

На одному із зібрань пастор Тарас Сень підвів підсумки основної роботи, виконаної місією «Христос є відповідь» за останні п’ять років. Він розповів, як були засновані кілька нових церков на Донбасі і на Західній Україні; придбано вісім приміщень під молитовні будинки, очікується покупка ще кількох; виділяються гроші на ремонт будинків молитви різних церков. Також були закуплені машини для місіонерських команд; в дев’яти областях України місія запустила служіння очних клінік, на яких понад 10 тисяч осіб отримали консультацію лікаря-окуліста і безкоштовні окуляри.

«Чудові враження від конференції! Тут мене особисто торкались істини Божі, збудовували, надихали, давали сили оновитися. Це потрібно для всіх місіонерів. Духовний урок для мене – за будь-яких обставин потрібно триматися благодаті Ісуса Христа. Місії я бажаю розширення, відкриття нових горизонтів для прославлення імені Ісуса Христа», – Олександр Прокопович, місіонер місії« Христос є відповідь», м.Рівне.

За час існування місії було надруковано понад п’ять мільйонів примірників газети «Христос є відповідь», понад мільйон християнських календарів. Для поширення християнської літератури в різних містах України ставляться вуличні намети. Крім цього, в Рівному та на Луганщині було розміщено більше 100 християнських бордів. Також місіонери налагодили співпрацю з різними світськими ЗМІ. Робота зі ЗМІ не обмежується друкованими виданнями – місія взаємодіє і з телебаченням: на 10 телеканалах в ефір вийшло близько чотирьох тисяч християнських передач.

Служителі місії «Христос є відповідь» провели сотні дитячих євангелізацій в різних областях України, для школярів надруковані християнські щоденники. У навчальних закладах (школах, коледжах, університетах) проведені лекції для декількох тисяч учнів на духовно-моральні теми.

Серед благодійних ініціатив місії – роздача продуктових наборів нужденним, благодійні обіди, організація туристичних поїздок в Карпати. До слова, вже відбулося понад 20 екскурсій зеленою перлиною України, участь в яких взяли більше тисячі чоловік.

«Дякую Богові за цю конференцію і бажаю всім місіонерам не опускати руки у важкі моменти, тому що через час ми обов’язково побачимо плоди, і Бог дає їх бачити. Я вірю, що Бог хоче, щоб ми не тільки працювали для інших, але і самі зростали в благодаті Божій», – Олексій Самохін, служитель центру реабілітації, Миколаївська область.

Також здійснюється масштабна соціальна робота. До соцпроектів місії відносяться: заняття з онкохворими дітьми, відвідування ув’язнених, бесіди з пацієнтами лікарень і тубдиспансерів, допомога безпритульним. Один з напрямків місіонерської діяльності – підтримка вимушених переселенців.

Кожен день після обіду на учасників конференції чекали екскурсії. Волонтери з сім’ями їздили на Синевирський перевал, озеро Синевир, піднялися підйомником на гору Гимба, відвідали водоспад Шипіт, гейзер холодної води. Всі пам’ятки залишили в серцях відпочиваючих незабутні враження: «бо потішив мене Ти, о Господи, вчинком Своїм, про діла Твоїх рук я співаю!» (Пс. 92:5).

«Наша мета – духовне збудування місіонерів і волонтерів, фізичний і душевний відпочинок. Мене, як і інших, надихають свідоцтва місіонерів, хочеться подякувати Богові за те, що Він діє через простих людей, і Його благодать приводить до покаяння і спасіння», – Тарас Сень, директор місії «Христос є відповідь», пастор церкви, м Рівне.

Захід завершився на позитивній ноті, учасники отримали неабиякий заряд енергії і сил для виконання своєї мети – праці на Божій ниві і поширення Євангелія. Наприкінці конференції була здійснена молитва за зцілення і підкріплення трудівників Божих.

Створено 23 October 2020 23:19

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.