Меню

В Рівному знову відбулась очна клініка

Блаженні чисті серцем, бо вони будуть бачити Бога
Матвія 5:8
Створено 23 March 2020 18:07

В Рівному знову відбулась очна клініка

Пенсіонери та бюджетники м. Рівного змогли проконсультуватись у професійного лікаря, а також отримати у подарунок окуляри та християнську літературу. Багато людей щиро дякували не тільки за медичну допомогу: почуте Слово Боже та свідчення служителів торкнулись їхніх сердець.

Місіонери місії «Христос є відповідь» були дуже раді послужити жителям міста. Велика подяка Богу та всім братам і сестрам церкви за допомогу.

Слава Ісусу Христу!

Для людей похилого віку та малозабезпечених верств населення ця благодійна акція стала у нагоді. Абсолютно безкоштовно лікар оглядав відвідувачів, давав поради щодо збереження чи покращення зору. При потребі кожен отримував окуляри: як для читання, так і для щоденного користування.

Щоб не витрачати час на очікування своєї черги, пацієнти могли посмакувати гарячим чаєм з солодощами і поспілкуватися з організаторами акції – братами та сестрами церкви «Христос є відповідь». Так люди отримали змогу почути звістку про Ісуса Христа, знайти відповіді на запитання, послухати християнські пісні, переглянути ролики про життя церкви.

Час, цікаво і корисно проведений з церквою, не минає безслідно: людина повертається додому з теплими враженнями від спілкування і гарного відношення до себе. До того ж, нові окуляри та поради лікаря – це дуже важливи речі. Хто має бажання, бере з собою цікаву християнську літературу: газети, книжки, Нові Заповіти, брошури та настінні календарі.

За чотири роки служіння більше ніж 3 500 людей перевірили зір у професійного лікаря та отримали окуляри у подарунок.

На землі християни мають щодня відображати образ Бога. Це проявляється саме через любов до оточуючих, добрі справи та побожне життя в цілому.

Наша церква проповідує Христа розіп’ятого і намагається нести світло у цей світ.

Слава Господу за Його діла!

Створено 23 March 2020 18:07

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.