Меню

День батька в Рівному

Слухай батька свого, він тебе породив, і не гордуй, як постаріла мати твоя
Приповісті 23:22
Створено 24 June 2021 15:37

День батька в Рівному

19 червня рівненська церква «Христос є відповідь» провела свято з нагоди Дня батька. В центрі міста організатори встановили три надувні гірки та два батути.

З наметів, що стояли поруч, волонтери роздавали солодку вату, попкорн, воду і християнську літературу. Для гостей церква підготувала біблійний урок та конкурси, в яких брали участь і батьки, і діти.

Кілька банерів з місцями з Писання та висловами про сім’ю прикрасили Майдан Незалежності. Написи «Діти, шануйте батьків», «Справжній батько любить свою сім’ю», «Справжній батько молиться за своїх дітей» нагадали кожному про його обов’язки перед родиною.

Пастор Тарас Сень звернувся до присутніх з короткою промовою: наголосив на необхідність проводити час з дітьми та на ділі проявляти любов до рідних; розповів, чому найкращим прикладом батька є Сам Бог.

«Я, як батько п’яти дітей, скажу, що сьогодні ми зекономили немаленьку частину сімейного бюджету. Мої дітки повеселилися, покаталися на гірках, наїлися попкорну і вати в необмежених кількостях. Це справді дивина у наших реаліях» – Тарас Харчук, відвідувач свята.

Сотні мешканців міста завітали на свято. Гості були особливо вдячні за безкоштовні батути, адже у розважальних центрах 10 хвилин задоволення коштують 30-50 грн. Щаслива малеча підходила до волонтерів, щоб подякувати та дізнатись, коли можна чекати наступного свята. Ще кілька днів потому служителі приймали телефонні дзвінки від батьків, діти яких ділились своїми емоціями вдома.

«Дуже рада, що діти мають можливість відпочити, ще раз згадати, що в них є сім’я, тато і мама. Провести трошки більше часу з родиною» – Ольга Жартун, відвідувачка свята.

Мета церкви – поширювати сімейні цінності, укріпляти інститут батьківства та робити добро всіма доступними методами. Громада «Христос є відповідь» проводить дитячі свята вже не перший раз. На минулому тижні служителі брали участь у пришкільному таборі в Городищі, а найближчими днями планують завітати до рівненської школи і на святкування 45-річчя МПК «Текстильник».

Створено 24 June 2021 15:37

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.