Меню

Десять бордів з ім’ям Ісуса знову прикрасили Рівне

І будуть ці слова, що Я сьогодні наказую, на серці твоїм
Повторення Закону 6:6
Створено 24 August 2021 14:16

Десять бордів з ім’ям Ісуса знову прикрасили Рівне

У серпні завдяки зусиллям церкви «Христос є відповідь» на вулицях Рівного з’явились 10 християнських білбордів.

Усі тексти об’єднує одна особистість – Ісус Христос. 

Кожна фраза вселяє надію і повідомляє: Він у силах змінити що завгодно. Ісус прощає гріхи, звільняє від депресії та залежностей, зцілює хвороби, сім’ї та зруйновані життя. Христос – найпопулярніша особа у світі, і тільки Він є єдиною дорогою до порятунку.

Біблія говорить, що Євангеліє проповідане буде по всьому світу, і тоді прийде кінець. Кінець злу покладе Ісус, Який сьогодні спасає людей. Громада молиться, щоб Дух Святий змінював серця людей, відкриваючи їх для віри та слідування за Христом. 

Служителі церкви чують позитивні відгуки багатьох перехожих, які звертають увагу на короткі, але дуже влучні фрази – у більшості випадків слова мимоволі кидаються в очі. Люди починають роздумувати, інколи телефонують, щоб отримати консультацію. Слова подяки лунають навіть від тих, хто не відвідує церкву – подібне духовне підкріплення час від часу просто необхідне. 

Створено 24 August 2021 14:16

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.