Меню

Для працівників ЗМІ та педагогів церква «Христос є відповідь» влаштувала відпочинок в Карпатах

А ми проповідуємо Христа розп'ятого...
1 Кор. 1:23
Створено 25 August 2020 18:49

Для працівників ЗМІ та педагогів церква «Христос є відповідь» влаштувала відпочинок в Карпатах

15 серпня рівненська церква «Христос є відповідь» повернулася з туристичної поїздки в Карпати для працівників ЗМІ та педагогів.

54 чоловіка та 5 повних днів в Закарпатті – це вже двадцятий за рахунком виїзд в гори за останні 3,5 роки.

Серед учасників табору були викладачі «Острозької академії» та вчителі Рівненського району, директор школи і педагогічний колектив з Донецької області, працівники газет «ОГО» та «7 днів», журналу «Рівняни» і радіо «Лютер».

 «Це неймовірно – побувати в Карпатах. Ми тут вперше, і ми дивуємося цією неймовірною природою. Дякую Богу за можливість відпочити» – Олексій Головатий, директор школи, м. Торецьк, Донецька область.

Походи на гору Гимба, водоспад Шипіт, гейзер, озеро Синевир, Синевирський перевал, реабілітаційний центр для ведмедів, бункер лінії Арпада – складно уявити, як всього лиш за 5 днів можна відвідати всі ці місця. Крім екскурсій організатори влаштовували пікніки, загальні ігри та вікторини з призами, а у вільний час учасники табору могли розслабитися в басейні, прогулятися біля річки або подивитися околиці селища Міжгір’я.

 «Кожна подорож – це нові враження. Завдяки команді багато нового дізнались, духовно збагатились, ніхто не хотів нічого пропускати. Сподіваюсь, що діти завдяки проповідям дослухаються і будуть зовсім іншими» – Яна Батига, менеджер по рекламі, видавничий дім «ОГО», м. Рівне.

Насичені цікавими маршрутами і емоціями дні закінчувалися спільними вечірніми зібраннями. Відпочиваючі ділилися враженнями, слухали лекції на духовну тематику, дивилися ролики про життя церкви і насолоджувалися піснями прославлення. Були порушені теми про важливість читання Біблії, святкуванні християнських свят, викуплення гріхів, окультизм. Почуте торкнулося серця слухачів, і пізніше деякі люди підходили до пастора Тараса Сеня з проханнями про допомогу.

 «Хотіла би відмітити чудову організацію поїздки. Відпочинок був відмінний. Звісно, хотілося б ще повернутися і ще раз подивитись на ці прекрасні місця. Ми навіть не помічали, як організатори робили для нас всю роботу. З ними дуже комфортно» – Вікторія Поліщук, завідувач кафедрою індоєвропейських мов в Національному університеті «Острозька академія», м. Нетішин, Хмельницька область.

Для дітей щодня проводились уроки християнської етики, де кожен отримував бали за правильні відповіді і виконані завдання. Після закінчення табору для маленьких учасників табору служителі організували ярмарок, де діти обмінювали свої бали на іграшки і приємні дрібниці.

 «Я не відпочивала 10 років. І настав той день, коли ми відключили мозок. Ми відключили все – домашні турботи, піклування про день – тому що про нас турбувалися інші. Все було так просто і налагоджено, це говорить про високий професіоналізм команди. Але за цим всім стоїть важка цілодобова праця. Щиро дякуємо кожному» – Ольга Підлужна, директор радіо «Лютер», м. Рівне.

Божа благодать наповнювала серця присутніх – за короткий час усі стали близькими друзями, а тепла дружня атмосфера, як відомо, відіграє важливу роль в будь-якому заході. Під час веселих конкурсів учасники табору згадали дитинство, незважаючи на високі посади вони були веселими, відкритими. Перед від’їздом додому відпочиваючі отримали грамоти за підкорення гори Гимба і магніти на пам’ять.

І досі організатори отримують велику кількість дзвінків і повідомлень зі словами подяки і теплими відгуками. А на фотографіях – щасливі обличчя людей, які вперше в житті побачили красу мальовничих українських Карпат.

Створено 25 August 2020 18:49

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.