Меню

Ми за сімейні цінності: 15 соціальних бордів вулицями міста

Терпіть один одного, і прощайте собі, коли б мав хто на кого оскарження. Як і Христос вам простив, робіть так і ви!
До Колосян 3:13
Створено 21 April 2020 21:23

Ми за сімейні цінності: 15 соціальних бордів вулицями міста

У квітні рівненська християнська громада «Христос є відповідь» розмістила вулицями міста 15 бордів з християнсько-соціальними слоганами. Житлово-комунальне господарство Рівного надало можливість безкоштовно поширити написи моральної тематики на рекламних площинах міста. 

 

Фрази «Попіклуйся про сім’ю», «Шануй батьків», «Будь справжнім татом», «Люби свою дружину», «Поважай чоловіка», «Повернись в сім’ю» кожного дня нагадуватимуть перехожим про сімейні цінності. Головна мета таких бордів – донести людям біблійні істини, позитивно вплинути на відносини у родинах, змусити замислитись над власним життям.

«Одного разу я молився, і в моєму серці з’явилось сильне бажання розмістити борди саме такого характеру. Я особисто працюю з дітками і бачу, наскільки їм не вистачає батьківської любові і виховання. Дуже хочеться, щоб в нашій країні були міцні родини, а батьки піклувалися про своїх дітей.» – Віктор Христюк, місіонер, ініціатор проекту.

Тема відносин у сім’ї не далека для братів і сестер церкви «Христос є відповідь». Громада регулярно проводить групи для сімейних людей, загальні свята та інші спільні заходи. Пастор Тарас Сень є ведучим передач на телевізійних каналах, де часто обговорюються питання, які стосуються проблем у відносинах між чоловіком та дружиною. Бажаючі завжди можуть зателефонувати пастору для консультації з приводу важких обставин у родині.

За час існування громада організувала чимало благодійних акцій та подій, направлених на укріплення взаємовідносин між членами сім’ї. Декілька років підряд церква вирушала у сплав річкою Случ, де батьки з синами мали можливість пліч-о-пліч долати перешкоди та зміцнювати стосунки. Вже 18 таборів у Карпатах були проведені за участю сиріт та сімейних людей. Протягом кількох днів у такому таборі люди знаходять відповіді на болючі запитання, розкриваються, стають ближче один до одного. Чудовим інструментом для досягнення цієї мети є яскраві емоції від екскурсій, пікніки на свіжому повітрі, загальні ігри, вечірні зібрання та щирі бесіди біля вогнища.

Борди благовістя вже не перший рік з’являються вздовж доріг міста Рівне. Короткі фрази рано чи пізно будуть помічені кожним перехожим чи водієм. Якщо один із слоганів допоможе врятувати чиюсь сім’ю від розлучення, якщо вбереже хоч одну дитину від життя у неповній родині – ми звершуємо цю добру справу не даремно.

Створено 21 April 2020 21:23

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.