Меню

Пасхальні банери в центрі Рівного

І будуть ці слова, що Я сьогодні наказую, на серці твоїм
Повторення Закону 6:6
Створено 7 May 2021 13:51

Пасхальні банери в центрі Рівного

Так само як і християни всього світу, рівненська церква «Христос є відповідь» щороку з великою радістю відзначає Пасху.

У всьому світі хтось кілька днів метушиться, готуючи паски та писанки, інші — збирають великодній кошик, а служителі використовують чудову нагоду, щоб розказати людям про справжню суть свята.

Воскресіння Христа — одна з найголовніших подій в історії людства. Щоб нагадати жителям Рівного про Божий прояв любові, громада організувала виставку банерів у центрі міста. Служителі встановили п’ять євангелізаційних палаток, де перехожі могли безкоштовно брати християнську літературу, газети, календарі та просто ставити питання. Між наметами — дев’ять банерів з віршами із Біблії, які розповідають про сутність свята Пасхи. На них зображені події, що відбулися напередодні воскресіння Христа.

«Церква активно займається проповіддю Євангелія. І в ці дні за допомогою банерів ми намагаємося донести людям звістку про те, що Ісус Христос є нашим Спасителем. Ми молимося, щоб рівняни відкрили свої серця для живої віри в Ісуса, духовно відродилися, були прощені, врятовані та благословенні» — Тарас Сень, пастор церкви «Христос є відповідь».

Безумовно, деякі люди ще не знають, чому треба відзначати воскресіння Христа та як правильно це робити. І зовсім не важливо, в якому віці хтось зробить для себе вагоме відкриття, адже змінене серце — набагато головніше за думку оточуючих.

«Моє відношення до Пасхи змінилося у 2020 році. Господь допоміг мені багато чого усвідомити. У мене і моїх рідних були дуже важкі моменти у житті. І коли ти віриш і молишся — Бог підтримує в усьому. Виставка чудова, дякую за книжечки для діток» — Ольга Костецька, вчитель англійської мови.

Протягом дня служителі стояли біля палаток і несли перехожим Євангеліє. Церква надрукувала 130 тисяч примірників пасхальної газети «Христос є відповідь», близько 30 тисяч із них волонтери вже роздали в Рівному: через поштові скриньки, намети та при особистих зустрічах. 

«Ми хочемо донести людям те, що Пасха — це не просто культура, звичай. Це реальне воскресіння Ісуса Христа, який прийшов з неба, щоб дати нам спасіння. Важливо зрозуміти, що в цьому є сенс життя. Хочемо розповісти оточуючим, що Бог любить всіх людей, любить грішників, і Він воскрес, щоб кожен, хто вірує в Нього, мав життя вічне» — Сергій Нестерук, директор місії «Агапе» в Україні.

Створено 7 May 2021 13:51

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.