Меню

Подякуй Богу за все, що маєш!

Дякуйте Господу добрий-бо Він, бо навіки Його милосердя!
Псалом 106:1
Створено 12 October 2021 16:37

Подякуй Богу за все, що маєш!

3 жовтня рівненська церква «Христос є відповідь» відзначила День Подяки. Мета зібрання – подякувати Богові за життя, здоров’я, мир, зібраний урожай і спасіння від гріхів.

На святкове богослужіння прийшло багато гостей, були запрошені служителі з інших церков: Андрій Яцков (пастор баптистської громади), Сано Гукасян (пастор церкви «Відвага»), Юрій Борисік (пастор церкви «Царство Бога»), Олександр Долюк (пастор церкви «Перемога»). Кожен із них поділився словом настанови із Біблії.
Участь у зібранні взяли і діти: розказували вірші, співали пісні про вдячність Богу. Кожне слово, пісня, тематичний декор в оформленні залу створювали теплу і святкову атмосферу.
Служителі звершили молитву за зцілення від хвороб і за потреби людей.
Брати та сестри підготували для присутніх приємний сюрприз: пригостили ароматним чаєм та смачною випічкою.
День Подяки – хороша традиція, щоб згадати про вдячність Богу, якої часто не вистачає. Без Божої допомоги люди не змогли б виростити і зібрати врожай, не мали б усього необхідного для життя.
«Є у світі закон, який неможливо змінити чи відмінити. Це закон сіяння і жнив. Те, що весною посіяли, зберемо восени. Якщо людина «сіє» брехню, ворожнечу, сварки, зло, то чи може вона «пожати» добро? Цей біблійний принцип працює незалежно від часу й обставин. Кожному варто замислитись, чим наповнене його життя» – пастор Тарас Сень.

Створено 12 October 2021 16:37

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.