Меню

Рівненська Церква «Христос є відповідь» відзначила шосту річницю

Створено 16 February 2022 12:24

Рівненська Церква «Христос є відповідь» відзначила шосту річницю

Святкові богослужіння відбулися 12 лютого у приміщенні готельного комплексу «Караван» й 13 лютого у МПК «Текстильник».

12 лютого члени християнської громади зібралася у тісному, родинному колі. Під час зібрання пастор Тарас Сень нагадав історію церкви «Христос є відповідь» від заснування до нинішнього дня. Після цього брати та сестри щиро помолилися і подякували Богу за пройдений шлях. Подальшому приємному спілкуванню сприяла святкова вечеря, а також конкурси з подарунками. Особливу атмосферу створювали відео-ролики про життя церкви.
Чимало людей зібралися на святкове служіння й наступного дня, у неділю, 13 лютого. Присутні насолоджувалися прекрасною християнською музикою у виконанні групи прославлення й гостей, а також з цікавістю слухали слово Боже. Пастор Тарас Сень, розпочинаючи богослужіння, побажав усім бути уважними до того, що робить Господь у житті кожної людини, і готовими завжди виконати Його волю.
Запрошені пастори та інші гості висловили щирі привітання для церкви «Христос є відповідь».
«Я відвідую церкву «Христос є відповідь» з першого року її служіння на Рівненщині. Бачу її працю, яка надихає і запалює інших добрими справами. Хочу побажати ще більше горіти для Христа, щоб наші серця не залишалися у спокої, але приносили славу тільки для Господа, бо Він достойний її,» – побажав християнський музикант Олександр Колоницький.
«Ми раді, що Господь дає для церкви можливість рухатися вперед і зростати. Бажаємо у подальшому ще більше служити й приносити добрі плоди для Господа,» – поділився служитель церкви «Скинія» Дем’ян Назаренко (м. Полонне, Хмельницька обл.)
«Я дуже радий бути на сьогоднішньому зібранні. Радий чути про роботу, яку звершують служителі церкви «Христос є відповідь». Бажаю виконати найголовніше покликання у житті кожного християнина – проповідувати Євангеліє для спасіння ще багатьох людей,» – Віталій Савчук, м. Рівне.
Для декого із гостей цей день став по-особливому приємним. Микола Парфенюк, євангелист із міста Рівне, розповів, що на богослужіння його син, за якого вони з дружиною молилися довгий час, покаявся і вирішив служити Богу.
Також пастор Тарас Сень розповів історію свого життя та початку служіння християнської громади у м. Рівне. У 2015 році, після полону у самопроголошеній ЛНР, він був змушений разом із сім’єю залишити окуповану територію. Після приїзду у місто Рівне пастор вирішив розпочати працю у цій місцевості. Так була започаткована церква «Христос є відповідь», зібрання якої сьогодні відвідують чимало постійних прихожан, діти та молодь.
Приємно, що у церкві вирує життя: проходять служіння, пости та молитви, ведеться праця з дітьми та підлітками, відбуваються сімейні, братерські та сестринські зустрічі, розвивається музичне служіння, служителі моляться за зцілення та багато іншого. Бог збудовує Свою церкву, за що Йому слава!
Найважливіше завдання церкви – розповісти людям про те, що їхні гріхи приведуть їх у пекло, але Ісус Христос помер за наші беззаконня, Він може все простити і подарувати вічне життя тим, хто увірує в Нього, щиро покається і житиме згідно з заповідями Божими.
Пастор Тарас Сень поділився принципом, який, за його словами, допомагає у житті й служінні:
«Павук лапками спирається, та він і в палатах у царя буває» (Біблія, Приповісті Соломона 30:28). Іноді може здаватися, що наші зусилля нічого не варті і не принесуть ніякого результату. Та навіть найменша справа, зроблена з великою любов’ю, може повпливати на тисячі людей і змінити їхнє життя на краще».
Дорога, довжиною у 6 років, була насиченою різними подіями, зустрічами з новими людьми, нелегкою, але корисною роботою, яка принесла хороші результати:
1. На 11 телеканалах вийшли в ефір 5,5 тисяч християнських телепрограм, у яких Тарас Сень проповідував Євангеліє Ісуса Христа.
2. У місті Рівне та навколишніх селах було проведено 130 дитячих свят і спортивних майданчиків, де хлопчики та дівчатка змогли відпочити й отримати подарунок, а також слухати слово Боже.
3. Понад 1 млн газет, 350 тис. календарів, десятки тисяч Нових Заповітів та іншої духовної літератури було поширено у м. Рівне.
4. Організовані та проведені 27 таборів відпочинку в Карпатах, де побували близько 1400 людей, з яких понад 100 сиріт відпочивали безкоштовно.
5. Проведено понад 15 таборів відпочинку в Рівненській області.
6. 4,5 тисячі людей отримали безкоштовні окуляри на очних клініках.
7. На вулицях Рівного розмістили понад 300 білбордів, які нагадують рівнянам та гостям міста одвічні істини.
8. Нужденним людям були роздані сотні продуктових наборів.
9. У школах, коледжах та університетах проводяться лекції на духовно-пізнавальні теми.
10. Церква співпрацює з місцевими ЗМІ: часто в газетах: «Рівне Ракурс», «ОГО», «7 днів» та в журналі «Рівняни» публікують статті про життя церкви, повчальні свідчення та проповіді.
11. Церква веде активну роботу у сфері медіа: інтернет-сайт, соціальні мережі: YouTube, Facebook, Instagram.
12. У 2022 році започаткували театральне служіння – молодь та діти представили постановку: «Прогулянка на Різдво».
13. Чимало інших благодійних та духовних заходів було організовано та проведено братами й сестрами церкви «Христос є відповідь».
У планах церкви «Христос є відповідь» – продовжувати та розвивати з новими силами духовну та благодійну діяльність. І робити це скрізь, де буде можливість.

Створено 16 February 2022 12:24

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.