Меню

Свято для сестер церкви «Христос є відповідь»

Хто жінку чеснотну знайде? а ціна її більша від перел
Приповісті 31:10
Створено 18 March 2021 13:43

Свято для сестер церкви «Христос є відповідь»

Щорічно в першій половині березня громада «Христос є відповідь» у м. Рівне з трепетом готується до вже традиційного заходу – свята для сестер. 13 березня брати організували невелике зібрання, де привітали жінок і подякували за тепло, яке вони щодня дарують оточуючим незалежно від погоди на вулиці.

Дівчата, мами, бабусі змогли відчути себе по-справжньому щасливими та потрібними. Конкурси, пісні, свідчення, смачні частування в затишно прикрашеній залі – чоловіки доклали максимум зусиль, щоб зігріти жінок увагою, адже вони цього варті. На свято були запрошені як сестри з церкви, так і учасниці таборів в Карпатах і інших заходів.

«Сьогодні усвідомила, як чудово бути жінкою. Бути чутливою, турботливою, бути мамою. Дуже велика частина того, що відбувається в сім’ї, лежить на плечах жінки. І я щаслива, що Бог довірив мені бути берегинею, бути підтримкою для свого чоловіка і дітей. Дякую Богові, який врятував мене і дав розуміння всього цього» – Тетяна Тюхтій, кухарка, с. Олибів.

Звучала надихаюча проповідь про те, як Бог діяв і скільки ще справ може здійснити через жінок. На зібранні були присутні кілька служителів з інших церков: вони ділилися теплими словами та привітаннями для сестер, настановами зі Слова Божого.

«Я отримала дуже велике задоволення від цього свята. Веселе, безпосереднє, головне, що в ньому брали участь і люди у віці, і молоді, і навіть діти. Конкурси з почуттям гумору, так гарно все проведено, організовано – це запам’ятається надовго» – Ганна Зюбрицька, пенсіонерка, м. Костопіль.

Щодня жінки старанно трудяться для того, щоб їхнім рідним було комфортно жити. Так само, як і служіння, людям потрібні відпочинок і час проведений з родиною, друзями. А той, хто працює, в першу чергу гідний відпочинку, щоб духовно і фізично оновитися. Тому після основної частини служіння гості перемістилися у святково прибране кафе, де за смачною вечерею змогли продовжити спілкування.

«Без жінки було б дуже самотньо, сумно і сіро. В основному всі приємні моменти життя так чи інакше пов’язані з жінкою. Бог так створив, що чоловік сам по собі грубіє, стає заскорузлим, перетворюється на егоїста. А завдяки жінці він починає наближатися до образу Христа. Помічає у своєму житті гарне, прекрасне, ніжне, добре» – Тарас Харчук, графічний дизайнер, м. Рівне.

«Дякую кожному, хто був причетний до створення цього свята. Люди бачать, що ми є жива церква, що ми маємо цю атмосферу любові, миру, радості, тому це все – наш Господь» – Оксана Приймар, продавець, м. Рівне.

Сестри отримали в подарунок по квітці та плитці шоколаду, почули багато теплих слів. Брати підготували пісні, веселі вікторини. Присутні вдосталь насолодилися приємними та змістовними розмовами, молитвами, почули корисні поради на майбутнє від старших членів церкви. Чудовим завершенням вечора став святковий салют.

«Бог давав повеління ізраїльському народові святкувати певні свята, щоб і життя було цікавішим, і щоб вони згадували про Бога. Сьогодні Господь подарував свято для наших сестер. Це було благословенням для всіх, тому що такі заходи об’єднують людей. Я від щирого серця вітаю всіх сестер і бажаю миру, щастя, добра, тепла. Хай Господь завжди підтримує, надихає і прославляється через їхнє служіння» – Тарас Сень, пастор церкви, м. Рівне.

В очах сестер було видно щиру подяку і це – найкраща нагорода! Дякуємо Богові за кожну жінку в нашій церкві, за можливість бачити та відчувати приємні миті у житті. Радіємо, що Він допомагає влаштовувати теплі сімейні вечори для наших улюблених сестер. Дорогі жінки, живіть Господом, дихайте Їм, насолоджуйтеся спілкуванням з Ним. І будьте світлом і благословенням для інших!

Створено 18 March 2021 13:43

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.