Меню

Свято Пасхи у церкві «Христос є відповідь» під час карантину

Чого ви шукаєте Живого між мертвими?
Від Луки 24:5
Створено 21 April 2020 21:14

Свято Пасхи у церкві «Христос є відповідь» під час карантину

Церква «Христос є відповідь» вже 4 роки поспіль з нагоди великих свят організовує масові благодійні та духовні заходи. Чимала кількість гостей, цікава програма, дружня атмосфера, нові знайомства. І за традицією день Пасхи громада планувала провести разом, спільно розділивши велику радість, адже свято Воскресіння Христа – це одне з найголовніших свят для всього людства. 

 

Але карантин в Україні, як і у всьому світі, вніс свої корективи в життя кожного. Служителі церкви вже не мають можливості проводити такі звичні недільні зібрання, дитячі заходи чи домашні групи. Не можуть відвідати пацієнтів лікарень чи будинку престарілих з подарунками. Тим більш, церква не змогла наразити на небезпеку прихожан, влаштувавши святкове пасхальне богослужіння.

Проте громада продовжує робити добрі справи, які не порушують правил карантину. Брати та сестри подарували жителям Рівного та навколишніх селищ близько 150 солодких подарунків, а діток з церкви пригостили шоколадом. Щодня о 9 ранку від обласної лікарні церковний транспорт підвозить медичних працівників у напрямку сіл В. Житин, Радиславка, Нова Українка, Котів. Серед місцевого населення безкоштовно служителі роздавали медичні маски та 20 тисяч пасхальних газет. 

«Одна жіночка покаялася та знайшла Бога завдяки молитві покаяння, яку вона прочитала на християнському календарі. Тому дуже важливо, щоб християни використовували усі можливі методи для поширення Євангелія» – Тарас Сень, пастор церкви.

Вулицями міста були розміщені 25 християнських бордів на духовну та соціальну тематику. Слогани «Бог прощає гріхи, якщо каєшся», «Ісус зцілює життя», «Бог буде судити тебе, покайся, Він простить» тепер мовчки нагадують перехожим про важливі речі. А для тих, хто став більше часу проводити вдома, на місцевих телеканалах Рівне-1 та РИТМ в ефір вийшли пасхальні телепередачі та привітання зі святом. Служителі громади постійно підтримують інших людей в телефонному режимі.

Нинішній час – чудовий час для розвитку медіа служіння, особливо у мережі Інтернет. Так, команда церкви приділяє багато уваги каналу YouTube, сторінкам у соціальних мережах. І звичайно, завдяки сучасним технологіям святкове пасхальне зібрання вдалося провести у режимі on-line: в день Пасхи чимала кількість сімей зібрались вдома перед моніторами комп’ютерів, щоб в єдності послухати проповідь пастора церкви та відсвяткувати цю велику подію.

Тож давайте робити добро та піклуватися про тих, хто цього потребує!

Створено 21 April 2020 21:14

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.