Меню

Свято Різдва для дітей

Створено 5 January 2020 18:10

Свято Різдва для дітей

Для маленьких жителів Рівного служителі церкви «Христос є відповідь» організували справжнє Різдво.

Під час свята діти грали в цікаві ігри, дивились мультфільм про народження Ісуса Христа, слухали захоплюючі історії.

Дитячий мультфільм «Суперкнига» розказав про те, що Різдво – це не вогники, не ялинка, а прихід на землю Спасителя. В цей день вони відкрили для себе справжню суть цього великого свята.

Задоволені були всі без винятку: і малюки, і підлітки, і їхні батьки.

Уважні учасники вікторин, які правильно відповідали на питання про Різдво, отримали солодкі сюрпризи. А найспритніші малюки, які стали переможцями рухливих ігор – виграли іграшки.

Кожне дитяче свято – це чергова згадка про Ісуса Христа, ще одна можливість більше дізнатись про Бога. Тут молоде покоління вчиться поважати батьків, бути вдячними та робити добро.

Брати і сестри нашої церкви з радістю роблять приємні та корисні справи для свого міста, намагаючись помітити усіх потребуючих.

Після веселого свята кожна дитинка понесла додому подарунок у руках і частинку Христа в серці.

Створено 5 January 2020 18:10

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.