Меню

Сироти знову відпочивали в Яремче

А ми проповідуємо Христа розп'ятого...
1 Кор. 1:23
Створено 8 September 2020 10:34

Сироти знову відпочивали в Яремче

Наприкінці серпня відбулась 21-а поїздка в Карпати, організаторами якої є пастор рівненської церкви «Христос є відповідь» Тарас Сень та його команда. Близько 70 людей стали учасниками відпочинку – рівняни та декілька відпочиваючих з Києва.

Сімейні пари та ще одинокі, молодь і підлітки, а також сироти з Олександрії – багато хто вперше побачив неймовірні краєвиди українських Карпат. За підтримки церкви «Христос є відповідь» протягом 3,5 років від першої поїздки понад 1100 людей побували в Карпатах.

«Команда все робить так, як для людей. Не так, щоб взяти, а щоб дати. Я шокована» – Олійник Лариса, заступник директора ЗОШ №9, м. Рівне

Програма відпочинку складалася з безлічі екскурсій, вікторин пікніків, а кожного вечора учасники слухали духовно-просвітницькі лекції, де дізналися про причини та наслідки війни в Україні, причини економічного та духовного підйому Південної Кореї, значення державних християнських свят та ін.

Відпочиваючі побували в Буковелі, побачили водоспади Гук і Пробій, прогулялися стежками Довбуша, а родзинкою програми стало підкорення найвищої точки українських Карпат – гори Говерли. Більшій частині учасників табору вдалося підкорити вершину, у тому числі і дітям 3,5 та 5 років.

«Це дуже гарно, це захоплює, це заспокоює. На вікторинах було багато емоцій, колективна робота, діти завжди чимось зайняті. Я задоволена всією атмосферою, духовною їжею. Дякую від душі» – Цвик Ольга, м. Рівне

Хоч значна доля програми була більш цікавою для дорослої частини учасників табору, дітей не залишили без уваги – щодня для них проводились уроки християнської етики, де вони заробляли бали, які наприкінці табору можна було обміняти на іграшки та шкільні речі. 

Організатори спланували відпочинок у таборі таким чином, щоб у всьому був баланс: екскурсії, де потрібно слухати, і вільний час та спілкування, де можна було знайти нових друзів, поділитися враженнями. Енергійні ігри та важкі маршрути горами чергувалися з спокійними пікніками на природі.

«Ми як завжди організовували цікаві екскурсії, спілкування, підіймали практичні теми на наших загальних заходах. Дуже надихає, що багато людей задоволені екскурсіями, підходять з питаннями чи просто дякують» – Тарас Сень, пастор церкви «Христос є відповідь», м. Рівне

Команда висловлює окрему подяку церкві «Христос є відповідь» за спортінвентар та інше обладнання для проведення повноцінного відпочинку.

Створено 8 September 2020 10:34

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.