Меню

Сироти та педагоги з Донбасу відпочивали в Карпатах

Створено 19 January 2022 16:55

Сироти та педагоги з Донбасу відпочивали в Карпатах

27 табір відпочинку в Карпатах, організований церквою «Христос є відповідь», зібрав понад 50 людей, серед яких – 25 сиріт, педагоги з Донбасу, команда організаторів поїздки, 10 гостей із Рівненщини. Зимовий табір відбувався із 10 по 15 січня.

Мальовниче містечко Яремче гостинно зустріло кожного учасника поїздки. Не зважаючи на прогнози синоптиків, погодні умови порадували й дорослих, і дітей. Слухаючи відгуки про табір, стає зрозумілим те, що людям сподобалося усе: і спілкування, і екскурсії, і засніжені краєвиди.
Учасники мали можливість двічі побувати в Буковелі та досхочу покататися на лижах. Не менш захопливими були екскурсії в парк динозаврів, у перевернутий будинок, на скелі Довбуша, до водоспадів Пробій та Гук. Особливо гарні враження справив підйом на гору Рокита на позашляховиках. Учасники розповідають, що від побаченого перехоплювало дух. А на горі усі смакували запашний карпатський чай та традиційні гуцульські страви.
«Було неймовірно добре! Я зрозумів на уроках в недільній школі й на зібраннях, що Господь відкриває перед людиною Своє серце, щоб довести: ми потрібні Йому, ми – Його діти, й Він хоче, щоб ми були з Ним. Також мене вразила поїздка на джипах. Ми підіймалися з групою на гору. Коли бачиш величність гір, які створив Бог, серце переповнюється вдячністю для Нього!» – Ксендзюк Назар, вихованець дитячого будинку сімейного типу.
Кожний день розпочинався із загальних зібрань, де усі слухали проповідь слова Божого, християнські пісні, свідчення, дивились гарні відео. Дітки відвідували недільну школу, де їм розповідали повчальні біблійні історії, проводили конкурси. За відвідування занять і гарну поведінку хлопчики та дівчатка отримували заохочувальні бали, за які на ярмарку останнього дня змогли придбати гарний подарунок: іграшки, книги, канцелярські товари.
Сподобалися гостям і вечірні спілкування. Для молоді команда організувала перегляд повчальних фільмів. Усіх охочих пригощали попкорном і солодкою ватою. А дорослі у цей час у приємній, домашній атмосфері проводили тематичні спілкування. Гості з Донбасу, а особливо ті, хто вперше в Карпатах, були у захваті від поїздки.
«Поїздка збагатила мене як духовно, так і фізично. Цей неповторний момент запам’ятається на все життя. Мені дуже сподобалися вечірні зустрічі, де ми мали можливість обмінятися досвідом, поговорити про сімейні та життєві цінності. Якщо ми будемо дотримуватися тих цінностей, які несе Біблія, то й наше життя буде складатися щасливо!» – Головатий Олексій, директор школи № 7, м. Торецьк, Донецька обл.
«Особливістю цієї поїздки було те, що Господня благодать сильно діяла на наших зібраннях. Люди відчували Бога своїм єством; відчували, як Боже слово доторкалося до їхніх сердець і змінювало їх. Ми маємо велику надію, що будуть добрі переміни в серцях як дітей, так і дорослих. І те слово, яке чули вони, збереже їх від багатьох помилок і направить до Бога» – Тарас Сень, пастор церкви «Христос є відповідь».
Завершилася 27 поїздка в Карпати, як завжди: яскравим, урочистим салютом.

Створено 19 January 2022 16:55

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.