Меню

Сімейна зустріч в церкві «Христос є відповідь»

Дружини, слухайтеся чоловіків своїх, як лицює то в Господі! Чоловіки, любіть дружин своїх, і не будьте суворі до них!
До Колоссян 3:18-19
Створено 16 October 2020 20:11

Сімейна зустріч в церкві «Христос є відповідь»

Наприкінці вересня в церкві «Христос є відповідь» пройшла зустріч для сімейних пар. Мета спілкування – вивчити біблійні сімейні принципи, завдяки яким пари можуть побудувати міцну сім’ю, зміцнити шлюб, навчитися поважати, любити, слухати і чути один одного.

На вечір були запрошені як члени церкви «Христос є відповідь», так і нецерковні люди.

Зустріч проходила в прикрашеній у романтичному стилі залі: ліхтарики, сімейна фотозона, квіти і свічки на столах. У затишній і приємній атмосфері, за чашкою ароматного чаю пари поділилися з присутніми враженнями від літнього відпочинку, обговорили практичні питання сімейного життя, відбиті в Слові Божому.

Пастор Тарас Сень допомагав гостям розібратися в таких питаннях: Сім’я в Біблії, Що означає «залишити батька і матір», Роль чоловіка і дружини в сім’ї. Кожен почерпнув для себе корисну інформацію, яка, безумовно, буде застосовуватися в подальшому житті.

Не обійшлося без веселих і пізнавальних конкурсів з призами для переможців. Пари поділилися на команди – жіночу і чоловічу. Дружини записали на папері характеристики ідеального чоловіка, а чоловіки – риси ідеальної дружини. Намагалися писати не тільки те, що вже присутнє в партнерах, а й те, чого не вистачає. Після цього команди зачитали свої побажання один одному і, звичайно ж, взяли на замітку думки своїх половинок. Спілкування завершилося приємною і романтичною ноткою: кожен з учасників написав на листівці своїй дружині або своєму чоловікові компліменти.

Сімейне служіння в церкві «Христос є відповідь» проводиться близько року. І вже є не просто позитивні відгуки від сімейних пар, а й практичні результати: поліпшуються взаємини між чоловіками і дружинами, зміцнюються сім’ї. У планах церкви – і далі продовжувати це потрібне і корисне служіння.

Створено 16 October 2020 20:11

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.