Меню

У Карпатах відбулася місіонерська конференція місії «Христос є відповідь»

Я та дім мій будемо служити Господеві.
Ісуса Навина 24:15
Створено 12 October 2021 15:51

У Карпатах відбулася місіонерська конференція місії «Христос є відповідь»

70 місіонерів та служителів із 13 областей України стали учасниками п’ятої звітної конференції місії «Христос є відповідь», яка відбулася із 21 по 25 вересня у смт. Міжгір’я (Закарпатська область).

Цьогорічним девізом конференції стали біблійні слова із книги Ісуса Навина: «Я та дім мій будемо служити Господеві» (24 розділ, 15 вірш). Саме тому у фокусі були сімейні відносини та виховання дітей. Пастор Тарас Сень проповідував на тему «Де твої діти?», єпископ Ростислав Мурах говорив про біблійні принципи сімейного щастя.
«Хороший акцент на сімейних цінностях, відпочинок, спілкування, знайомство з новими людьми. Одна справа, коли ти спілкуєшся з ними віртуально, і зовсім інша, коли бачишся в реальності» – Дмитро Єльніков, місіонер, Донеччина.
Кожного дня місіонери із різних регіонів України розповідали про своє служіння, нові здобутки, досвід у проповіді Євангелія. Організатори підготували сімейну зустріч, на якій присутні отримали мудрі поради від служителів і гарно відпочили.
«Це чудово – познайомитися з тими людьми, які трудяться в різних куточках України, зустрічаються з викликами й діляться методами їх подолання. Це справді велика честь і радість бути серед служителів Божих» – Марина Полтавець, працівник київського офісу місії.
Учасники відвідали гору Гембу, водоспад Шипіт, Синевирський перевал, озеро Синевир та музей в с. Колочава.
Єпископ Анатолій Безкровний розповів про те, як боротися із відчаєм і страхом. Аби подібні почуття не мали над людиною влади, потрібно більше шукати Бога через молитву і читання Біблії.
«Для мене це був чудовий час спілкування та обміну досвідом. Я вірю, що Бог започаткував цю місію для того, аби вона рухалася вперед і не зупинялася!» – Андрій Васенда, місіонер, м. Тернопіль.
За 5 років служителі місії «Христос є відповідь»:
1. Надрукували 5 мільйонів екземплярів однойменної газети й 1 мільйон християнських календарів.
2. Розмістили 300 білбордів у різних містах України.
3. Організували 26 поїздок у Карпати для 1 тисячі людей.
4. Записали й випустили в ефір 5 тисяч телепрограм на 9 телеканалах.
5. Відкрили нові церкви, придбали 9 приміщень для Домів молитви.
6. На постійній основі підтримують десятки місіонерів.
7. У різних регіонах України роздали тисячі продуктових пакетів.
8. Організували очні клініки у 10 областях України, де тисячі людей безкоштовно отримали консультацію лікаря та окуляри, почули Євангеліє.
9. Провели десятки дитячих таборів відпочинку та сотні євангелізаційних акцій для дітей.
10. Встановили 50 євангелізаційних наметів у 17 областях.
11. Проводять активну духовно-просвітницьку та соціальну роботу: читають лекції у навчальних закладах, допомагають у тюрмах, лікарнях, центрах реабілітації для алко- та наркозалежних.
12. Підготували й видали дві настільні гри: «Питання для спілкування» та «Біблійні питання».
13. Ведуть активну роботу у соціальних мережах: Facebook, Instagram, YouTube.
14. Започаткували працю в Ефіопії: підтримують місіонерську діяльність, видають християнську газету, провели перший крусейд й готуються до наступного, проводять очну клінік.
15. Працюють у Кенії та Непалі.

Створено 12 October 2021 15:51

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.