Меню

Церква підбила підсумки діяльності за 4 роки

Я побудую Церкву Свою, і сили адові не переможуть її
Від Матвія 16:18
Створено 10 March 2020 22:29

Церква підбила підсумки діяльності за 4 роки

У церкві «Христос є відповідь» свято! З моменту її заснування у м. Рівне пройшло вже чотири роки. 23 лютого 2020 р. християнська місіонерська громада зібралася на урочисте богослужіння, щоб разом згадати весь шлях і подякувати Богові за Його рясні благословення.

Одним з основних напрямків діяльності церкви є допомога соціально незахищеним верствам населення – дітям, пенсіонерам, постраждалим від війни на Донбасі.

«Слово Боже порівнює церкву з тілом Ісуса Христа. Так само, як в здоровому тілі функціонують всі органи, функціонує кожна людина в церкві. І мені, як пастору, приємно спостерігати за тим, як все більше і більше людей «запалюються», щоб служити Богу, допомагати іншим і поширювати Євангелію», – Тарас Сень, пастор церкви «Христос є відповідь», м. Рівне.

За час існування молода громада «Христос є відповідь» організувала 18 таборів відпочинку в Карпатах, заснувала англійський, підлітковий і молодіжний клуби, провела більше 100 дитячих євангелізацій – спортмайданчиків, свят і шкільних таборів.

«Діти були дуже важливі для Ісуса, Він приділяв їм багато уваги. Саме тому наша церква активно працює у цьому напрямку. Для дітей дуже важливою є гра, оскільки саме так вони краще сприймають інформацію. Для нас – це найкращий інструмент, щоб розповідати дітям про Бога», – Віктор Христюк, молодіжний керівник.

Завдяки старанній праці членів церкви було проведено близько 50 благодійних офтальмологічних клінік в м Рівне, де більше ніж 3500 людей проконсультувалися у лікаря і отримали безкоштовні окуляри.

«Ісус Христос сказав: «Я побудую церкву Свою, і сили адові не переможуть її». Сьогодні церква Ісуса Христа має великий вплив на цей світ через проповідь Євангелія, поширення Божого Слова, служіння нужденним, заклик до покаяння. Наша церква «Христос є відповідь» також приймає в цьому участь і робить все можливе, щоб допомогти людям прийти до Бога», – Григорій Тищук, диякон церкви« Христос є відповідь».

Служителі намагаються вилікувати як фізичний, так і духовний «зір». За 4 роки в ефір 9-ти телеканалів країни вийшло близько 3000 християнських телепередач «Христос спасає», «Так говорить Біблія» і «Христос є відповідь». Крім цього по всій Україні були поширені 800 000 газет і 250 000 християнських календарів.

Щонеділі місіонери відвідують лікарні та будинки престарілих, щоб підтримати людей, поділитися Божим Словом і послужити тим, хто цього найбільше потребує. Пастор Тарас Сень регулярно проводить лекції в навчальних закладах на духовну і релігійну тематику, доносячи Євангеліє молодим людям в школах, коледжах і університетах.

«Всю цю справу, часто нелегку, роблять прості люди. Але їх серця були змінені любов’ю Ісуса Христа. За свого часу вони відчули та пережили любов Бога, яка назавжди змінила їх. Тому ми зобов’язані милості нашого Живого Отця і славу Йому віддаємо», – Олександр Прокопович, відповідальний за євангелізацію.

Зібрання з нагоди річниці у Рівному відвідали місіонери місії «Христос є відповідь» з Луганської області. Молитви за подальше служіння в Україні, пісні хвали і проповіді продовжилися і після завершення богослужіння – у вузькому колі за святковою вечерею члени церкви ділилися благословеннями, переглядали відеоролики з життя церкви і дякували Богу за всіх людей, які працюють над духовним зростанням церкви Ісуса Христа.

Створено 10 March 2020 22:29

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.