Меню

Церква «Христос є відповідь» на перших сторінках журналу «Рівняни»

Ви світло для світу
Від Матвія 5:14
Створено 2 July 2020 15:49

Церква «Христос є відповідь» на перших сторінках журналу «Рівняни»

За останні півтора роки відомий журнал «Рівняни» розмістив на своїх сторінках чимало проповідей, свідчень та статей про життя церкви «Христос є відповідь». З кожного випуску читачі дізнавались про різноманітну діяльність громади у Рівному та сусідніх селищах. Редакція не раз висвітлювала новини про церкву на своїх Інтернет-ресурсах.

«Щоб дати відповідь на запитання «Чи потрібно бути християнином на шпальтах журналу?», треба кожному християнину дати відповідь на запитання «Куди ставлять свічку?» Чи ставлять її в кімнаті на видне місце, щоб вона все освітлювала, або ж в тумбочку під ліжко? Якщо світло має освітлювати, то воно має освітлювати всі сфери, і воно має бути скрізь – і в газеті, і на телебаченні, і в Інтернеті, і навіть в органах влади», – Олександр Чубай, депутат Рівненської міської ради.

Журнал випускається тиражем у 5 тисяч і розповсюджується у різних закладах: ресторани, офіси і т.д. Цікаві інтерв’ю, поради для ділових людей, розповіді про успішні українські проекти та підприємства, досьє про відомих рівнян. Червневий випуск став особливим – для церкви вперше виділили головну обкладинку та вісім сторінок видання.

Презентація примірника відбулась на досить високому рівні. У готель «Тунель кохання», що у Клевані, були запрошені видатні люди міста та мер Рівного. Співпрацівників журналу нагороджували дипломами, дарували свіжий номер глянцевого видання, а учасники заходу мали можливість поділитись враженнями. Після завершення офіційної частини гості могли насолодитись теплим спілкуванням, зробити фото на пам’ять. Звісно, що свято проходило з дотриманням карантинних обмежень.

«Християни мають бути найвпливовішими людьми в суспільстві. Їхня задача – бути скрізь і впливати скрізь», – Тетяна Чубай, юрист у сфері нерухомості.

Вперше за історію випусків на обкладинці була розміщена фотографія пастора церкви «Христос є відповідь».  Для служителя це велика нагода засвідчити читачам, що там, де люди безсилі – сильний Бог, адже Він може втрутитися в будь-які обставини і зробити чудо.

«Дуже приємно, що людина, яка прикрасила обкладинку, – це людина непересічна. З пастором церкви «Христос є відповідь» Тарасом Сенем ми тривалий час співпрацюємо. Але насправді, в цьому інтерв’ю він розкрився по-новому. Це такий хороший приклад тих людей, які повинні бути прикладом для наших читачів», – Ольга Лірник, головний редактор журналу «Рівняни».

На перших сторінках примірника розміщена історія про чудесне звільнення пастора з полону так званої ЛНР. Під час презентації Тарас Сень мав можливість коротко розповісти про статтю. Окрім історії визволення місіонера, у журналі були висвітлені різноманітні напрями служіння церкви «Христос є відповідь», зокрема, сімейне служіння, а також свідчення інших служителів церкви.

«В мене є багато причин, щоб дякувати Богові: за дружину, за дітей, за дах над головою, за служіння, за можливість допомагати людям. А найбільше я дякую Богу, що Він завжди був зі мною. Хочу по-особливому підкреслити, як важливо сьогодні християнам розповідати про відкриття, секрети і обітниці Божі за допомогою ЗМІ. Не ховатися, а доносити звістку про Спасіння до кожної людини», – Тарас Сень, пастор церкви «Христос є відповідь».

В подальшому церква планує розповідати на сторінках глянцевого видання про життя і діяльність громади, доносити читачам біблійні істини та цінності. Служителі щиро вдячні організаторам за корисний журнал та чудове свято.

Створено 2 July 2020 15:49

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.