Меню

Церква «Христос є відповідь» у м. Рівне відзначила 5-ту річницю

...побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її
Матвія 16:18
Створено 10 March 2021 14:09

Церква «Христос є відповідь» у м. Рівне відзначила 5-ту річницю

Церква «Христос є відповідь» відзначила чергову річницю: вже п’ять років минуло з того моменту, як її двері відчинилися для жителів Рівного. 

Щоб підбити підсумки багаторічного служіння і подякувати Богові за Його рясні благословення служителі протягом двох днів проводили святкові зібрання. Були запрошені служителі з різних християнських громад, які вітали церкву, дякували за євангелізаційну працю, ділилися свідоцтвами та проповідували.

У перший день учасники торжества теплою компанією зібралися за святковим столом: згадували пройдений шлях, дивилися ролики про діяльність церкви, грали в ігри, а наприкінці вечора традиційно запустили фейерверк.

«Була настільки дружня атмосфера, що наповнила серця любов’ю до ближніх від почутих свідоцтв людей, які служать Богові» – Веніамін, диякон церкви «Слово істини», м. Броди.

На наступний день служителі організували зібрання, на якому були присутні близько 200 осіб. Пастори з інших церков, християнські співаки, діти з недільної школи, музична група прославлення – у богослужінні взяли участь усі охочі. Відеоролик про життя громади за 5 років залишив теплий відбиток у серцях присутніх.

Пастор Тарас Сень вручив грамоти, подяки та подарунки тим, хто активно служив і збудовував церкву протягом 2020 року. Ісус Христос, як зазначив пастор, буде роздавати нагороди тим, хто трудився для Господа, і ми беремо з Нього приклад.

«Мені подобається ця церква – церква, яка розширюється, яка має любов. Бажаю продовжувати духовно зростати, любити невіруючих, працювати у винограднику Божому та ні в якому разі не занепадати духом» – Срібнюк Василь, пастор церкви с. Олександрія, пресвітер баптистського братства Рівненського району.

У 2016 році спільнота створювалася в буквальному сенсі «з нуля». Кожен день члени церкви докладали чимало зусиль, щоб сьогодні функціонували одразу декілька служінь: недільна школа, група прославлення, підліткове, молодіжне, сестринське, братерське та сімейне служіння, домашні групи.

За ці п’ять років на різних телеканалах України в ефір вийшло понад 4000 телепрограм. У Рівному волонтери роздали близько 1 мільйона християнських газет, 300 тисяч календарів і багато іншої літератури. Більш як 20 туристичних поїздок в Карпати кільком сотням людей допомогли відкрити нові горизонти, знайти друзів і дізнатися про Божу любов. Окрім поїздок в гори служителі організували більше ніж 10 таборів в Рівному, понад 100 дитячих євангелізацій та інших заходів. Близько 4 тисяч людей безкоштовно отримали окуляри та перевірили зір в окуліста під час проведення офтальмологічних клінік. У навчальних закладах – університетах, коледжах, школах – пастор Тарас Сень провів багато лекцій на морально-етичну та релігійну тематику, доносячи Євангеліє до молодих людей.

«Бажаю церкві тримати цей темп, який вже набрано, показувати приклад роботи на Ниві Божій, досягати нових висот і проявляти Його силу в служінні, щоб Бог діяв у всій Своїй красі» – Валентин Радченко, євангеліст, Рівне.

Християнська громада провела безліч благодійних і духовних заходів в прифронтових містах Донбасу. Понад 200 білбордів із християнськими слоганами були встановлені вздовж вулиць м. Рівне. Завдяки зусиллям членів спільноти чимала кількість нужденних отримала продуктові набори та іншу допомогу.

«Це надзвичайно, коли ти йдеш містом і бачиш білборди, бачиш, як Слово Боже звертається до людей. Бажаю, щоб Ісус Христос, Який є сильним та діяльним, більше працював через цю громаду, щоб ще більше людей та більше географічних місць змогла досягти ця церква. Благословінь, натхнення, мудрості, любові для досягнення людей, які ще не знають Ісуса Христа» – Олександр Щербук, місіонер у Камбоджі.

На зібраннях виражено діяла Божа благодать: деякі присутні покаялись і прийняли Ісуса Христа в свої серця. А після служіння спілкування продовжилося за гарячим чаєм і солодощами – учасники свята дякували Богу за всіх людей, які працюють над духовним зростанням церкви.

«Ми пройшли шлях довжиною в п’ять років. Ми бачили багато Божих чудес, відповідей на молитву. Ми бачили, як Господь допомагав у проведенні різних євангелізацій, благодійних акцій. Багато тисяч людей почули Слово Боже, чимала кількість людей була зігріта добротою наших братів та сестер. І ми бачимо як виконуються слова Христа, що Він створить Свою церкву. І ми прагнемо і надалі людям нести ще більше Слова Божого, тому що воно може змінити життя людей на краще. Щиро вдячні команді та всім, хто молиться, працює та жертвує на справу Господню» – Тарас Сень, пастор церкви «Христос є відповідь».

Мета служителів громади «Христос є відповідь» – ще більше поширювати Євангеліє, допомагати людям знаходити порятунок, прославляти Ім’я Бога. Тому плани на найближчий час ті ж, що і вчора, і рік тому: організовувати благодійні заходи у різних сферах життя рівнян.

Створено 10 March 2021 14:09

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.