Меню

Що ти почуєш від Ісуса?

І як людям призначено вмерти один раз, потім же суд
Євр. 9:27
Створено 29 June 2020 11:51

Що ти почуєш від Ісуса?

Для християнської громади «Христос є відповідь» період карантину – це можливість для благовістя і добрих справ. Брати і сестри вчаться підлаштовуватися і використовувати цей час, змінюючи методи і підходи до євангелізації.

У Рівному церква знову розмістила християнські слогани вздовж вулиць міста. Цього разу на десяти рекламних щитах з’явилися слова «А чи скаже тобі Ісус: ввійди в Рай?» Ця фраза, вірять служителі, змусить місцевих жителів задуматися про зустріч з Богом.

Ми живемо в такий час, коли люди думають про земне: як заробити гроші, де відпочити, у що вдягнутися. Навіть багато християн піклуються в більшості про матеріальні речі, і їх молитви спрямовані на вирішення життєвих потреб. Але важливо пам’ятати про те, що всі ми рано чи пізно постанемо перед Богом, і одним людям Господь скаже: «Увійди в Царство Небесне, в Рай», а іншим – «Відійдіть від Мене, на вас чекає вічний вогонь». Ці борди змушують людей задатися питанням: «А й справді, коли я постану перед Богом, що почую із уст Христа?» – Тарас Сень, пастор церкви.

Зустріч із Господом чекає на кожну людину, але після неї – на всіх чекають різні нагороди і різні шляхи. Служителі християнської громади намагаються якомога частіше про це говорити, невпинно повторюючи одне з найважливіших питань людства.

Проблеми в суспільстві, вважають служителі, – це можливість для християн бути відповіддю і показувати на ділі любов Ісуса Христа.

Створено 29 June 2020 11:51

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.