Меню

Ім'я Ісуса на десяти бордах у Рівному

І будуть ці слова, що Я сьогодні наказую, на серці твоїм
Повторення Закону 6:6
Створено 14 April 2021 13:41

Ім'я Ісуса на десяти бордах у Рівному

Тепле слово від близької людини з самого ранку окрилює та допомагає виконати найскладніші завдання. Навпаки, почута звістка про злочини на каналі новин може налаштувати слухача на агресивні емоції, а у гіршому випадку — на черстве ставлення до оточуючих і погані вчинки.

Для людини величезне значення мають речі, які трапляються їй на очі протягом дня. Щоб допомогти місцевим жителям знайти душевний мир і відкрити серце для Бога, рівненська церква «Христос є відповідь» вже котрий рік розміщує вздовж вулиць білборди з християнськими слоганами і цитатами з Біблії. Хто знає, може, в найтяжчу хвилину ці слова прийдуть комусь на розум і стануть початком нового життя.

Цього разу громада вирішила зробити акцент на головній особистості всіх часів — Ісусі Христі. Кожна фраза вселяє надію і повідомляє: Він у силах змінити що завгодно. Ісус прощає гріхи, звільняє від депресії та залежностей, зцілює хвороби, сім’ї та зруйновані життя. Христос — найпопулярніша особа у світі, і тільки Він є єдиною дорогою до порятунку. Ці слова найближчими днями побачать тисячі перехожих. Бог хоче, щоб у кожній душі проросло те насіння віри, яке сьогодні сіється по всій землі.

Відразу після появи нових білбордів пастору Тарасу Сеню вже почали дзвонити жителі міста з бажанням отримати консультацію. Особливо зворушив дзвінок від матері, яка намагається витягнути свого сина з депресії — той протягом 3-х років не може оговтатися після вживання наркотиків. За допомогою до служителів звертаються не тільки жителі Рівного: брати з Хмельницької області попросили допомогти з розміщенням таких самих бордів у своєму місті, і вже через кілька днів їх бажання здійсниться.

Церква «Христос є відповідь» вдячна всім, хто молиться за дію Святого Духа у серцях людей і за виконання Божих істин, написаних на бордах. Давайте проповідувати Ісуса та здійснювати Божу справу разом!

Створено 14 April 2021 13:41

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.