Меню

5 мільйонів газет «Христос є відповідь»: Бог змінює життя людей

А ми проповідуємо Христа розп’ятого...
1 Коринтян 1:23
Створено 21 October 2020 23:42

5 мільйонів газет «Христос є відповідь»: Бог змінює життя людей

Протягом вже чотирьох з половиною років рівненська церква «Христос є відповідь» видає газету з однойменною назвою. Тираж – 100 тисяч примірників, періодичність виходу – раз на два місяці. Для святкових випусків тираж збільшується до 120 тисяч примірників. Газету читають не тільки віруючі з українських церков, а й російськомовні християни в Іспанії, Італії, США.

Служителі церкви «Христос є відповідь» вважають, що потрібно використовувати будь-який час і усілякі можливості для проповіді Євангелія. Друковані ЗМІ – один із способів поширення Божого Слова, особливо актуальний в умовах карантину, коли живе спілкування людей обмежене, вводяться заборони на проведення масових зібрань та інших заходів. Газета допомагає розповідати людям про суть Євангелія, що рятує від загибелі, про воскресіння Ісуса Христа, Його любов до людей і про дар спасіння, який отримують люди через віру в Нього.

Служителі церкви використовують різні способи поширення газети «Христос є відповідь»:

– роздають газети з наметів, встановлених на вулицях міста;

– розсилають поштою людям, які знаходяться в ув’язненні;

– приносять у сім’ї, що потребують матеріальної підтримки, у складі продуктових наборів;

– опускають у поштові скриньки;

– роздають хворим під час відвідування їх у лікарнях.

З моменту заснування церкви «Христос є відповідь» у Рівному було розповсюджено близько 800 тисяч газет, всього було випущено понад п’ять мільйонів примірників. Разом з газетами читачі отримують й іншу літературу: християнські календарі, буклети, брошури.

Мета християнських ЗМІ – дати зрозуміти людям, що від стану їхнього серця перед Богом залежать мир і благополуччя не тільки в сім’ях, але і в країні, в світі. Також читачі газети «Христос є відповідь» дізнаються, що Господь не бажає, щоб хто-небудь загинув. Він чекає, що всі прийдуть до покаяння і знайдуть порятунок у вічності.

Служителі церкви свідчать, що Бог торкнувся вже багатьох людей через газети. До церкви надходить багато телефонних дзвінків від тих, хто потребує консультації пастора, хоче прийти на богослужіння, розібратися в Слові Божому. Були випадки, коли люди, які хотіли вчинити самогубство, після прочитання газети «Христос є відповідь» і розмови з консультантами церкви каялися і приходили до Бога. Багато читачів, дізнавшись з християнської літератури про жертву Ісуса Христа, захотіли залишити свій гріховний спосіб життя: вони звернулися за допомогою до служителів і були спрямовані в реабілітаційні центри.

Церква «Христос є відповідь» співпрацює з більш ніж сотнею церков України. Безліч місіонерів і євангелистів допомагають поширювати газету «Христос є відповідь» у кожному куточку України, інших країнах світу, сповіщаючи Добру Новину. Слава Богу за таку можливість!

 

Створено 21 October 2020 23:42

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.