Відпочинок для служителів в Карпатах організувала місія «Христос є відповідь»
Сьома щорічна конференція Міжнародної місії «Христос є відповідь» зібрала 130 учасників з різних куточків України. З 3 по 7 жовтня присутні відпочивали та набиралися нового досвіду для подальшого служіння Богові і людям в мальовничих українських Карпатах.
Девізом конференції стали слова із Біблії: «Царство Боже не в слові, а в силі» (I Кор. 4:20).
Серед запрошених гостей було чимало єпископів та служителів євангельських церков. Як розповіли організатори, особливу увагу звертали на тих, хто служить на прифронтових територіях і потребує відпочинку та перезавантаження.
«На перший погляд, конференція, зустріч з друзями, війна в країні – ментально протилежні речі. Але люди, які багато працюють, живуть в умовах війни, присвячують багато часу та сил, щоб допомагати вимушеним переселенцям та людям в зоні бойових дій, серед делегатів конференції є також капелани, усі ми потребуємо відпочинку. Конференція відповідає тексту з Божого Слова, коли Ісус Христос сказав Своїм учням: «Підіть в пустинне місце і перепочиньте». Це хороший час, щоб дійсно відпочити, поспілкуватися з друзями, підтримати один одного» – поділився враженнями єпископ Ростислав Мурах.
Програма конференції сприяла відпочинку на рівні духа, душі та тіла. Змістовні навчальні семінари, на яких спікери в першу чергу ділилися власним досвідом, давали багато практичних порад. Єпископ Микола Савчук наголосив на тому, що складні часи хоч і важко проходити, але через них людина загартовується і готова до нових викликів. Тарас Сень, директор місії «Христос є відповідь», розповів присутнім, як у 2015 році потрапив в полон до бойовиків так званої ДНР і що довелося тоді пережити.
Присутнім запам’яталася сімейна зустріч, яка пройшла в затишній, домашній атмосфері Єпископ Ростислав Мурах звернув увагу на два питання: Як досягати любові? Як проявляти любов? Служитель наголосив, що любов – це рішення та дія на благо іншої людини, іншого бути не може.
Організатори попіклувалися про хороший відпочинок для кожного учасника конференції. Затишний готель «Квітка Закарпаття» приємно вразив своєю гостинністю: смачна домашня кухня, лікувальна мінеральна вода, комфортабельні номери. І найголовніше – це неймовірно красиві карпатські краєвиди.
Залишили приємні враження в учасників конференції й добре продумані екскурсії. Прогулянка старовинним замком Паланок в Мукачево дала можливість відчути дух тогочасної епохи й зануритися в середньовічну історію українських Карпат. Традиційно учасники конференції відвідали гору Гембу та водоспад Шипіт. Але цьогоріч екскурсії в ці місця були особливо цікавими: на гору Гембу підіймалися на позашляховиках, а біля водоспаду смакували кашу, приготовану на вогні в казані. Четвертого дня частина учасників відвідали одну з найбільш могутніх оборонних ліній часів Другої світової війни – лінію Арпада, інша – сучасний оздоровчо-рекреаційний комплекс «Косино».
«Щиро дякую Богу і всій команді за сьому щорічну конференцію Міжнародної місії «Христос є відповідь». Окрім наших місіонерів, які активно працювали й продовжують працювати, ми покликали десятки служителів: пасторів, єпископів із дружинами. Зробили це для того, аби вони могли відпочити, познайомитися з діяльністю місії, отримати нові ідеї для служіння. Але головна мета – це відновлення сил для подальшої роботи. Судячи з коментарів учасників, то нам це вдалося. Усі гості залишилися задоволеними. Я також чув від деяких служителів, що ця конференція стала відповіддю на їхні молитви. Окрім духовного оновлення, ми мали гарне душевне спілкування та хороший відпочинок. Надалі ми плануємо ще проводити подібні конференції, щоб допомагати тим, хто багато працює заради блага нашої країни» – розповів директор місії Тарас Сень.
Міжнародна місія «Христос є відповідь» служить в 7 областях Україна та 20 країнах світу. Основні напрямки роботи – це проповідь Євангелія і благодійні акції для підтримки тих, хто опинився в складних життєвих обставинах.
Пресцентр місії «Христос є відповідь»
Благодійна підтримка
Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)