Меню

Друкована продукція

А ми проповідуємо Христа розп’ятого...
1 Коринтян 1:23

Друкуємо християнську продукцію

Наша церква доносить Боже Слово до людей різними способами. Один із них – розповсюдження друкованої продукції. Це Нові Заповіти, газети, брошури, календарі, буклети, зошити та щоденники. Серед видань присутні примірники, авторство яких належить членам церкви. Чимало людей з інвалідністю та людей похилого віку звертаються до церкви із проханням надіслати їм християнські газети, журнали та книги. Брати та сестри безкоштовно надсилають посилки з християнською літературою. Процес розповсюдження літератури покращують намети, які служителі ставлять у центрі Рівного.

Газети

Газети

Протягом багатьох років церква «Христос є відповідь» 100-тисячним накладом раз на два місяці регулярно видає газету з однойменною назвою. Святкові випуски газети виходять накладом у 120 тисяч. За три роки праці волонтери надрукували 2,5 мільйони газет «Христос є відповідь», і тільки в Рівному розповсюдили понад 600 тисяч одиниць. Найбільшим попитом газета користується в місіонерських церквах України та серед віруючих Європи, переважно Іспанії, Італії та США, які замовляють її для євангелізації російськомовного населення. Всі газети церкви «Христос є відповідь» закінчуються пропозицією надіслати бажаючим духовно-просвітницьку літературу.

Календарі

Календарі

Церква разом з місією «Христос є відповідь» щороку випускає нові християнські календарі. Після друку великими накладами вони розлітаються у різні куточки України. Люди, які їх отримали, можуть читати підбадьорююче Боже Слово. За три роки тільки у Рівному церква розповсюдила понад 200 тисяч календарів.

Щоденники та зошити

Щоденники та зошити

З 2012-го року пастор Тарас Сень друкує шкільні щоденники та зошити з молитвами та цитатами зі Святого Письма. У 2018 році щоденник, на сторінках якого розміщена інформація про лауреатів Нобелівської премії, розроблявся спільно з Національним університетом «Острозька академія». Видання потрапляють у супермаркети та користуються попитом у християн різних конфесій. За весь час було надруковано тисячі щоденників та декілька мільйонів зошитів із християнською тематикою, які згодом розійшлись по території України.

Чому в Україну прийшла війна?

Чому в Україну прийшла війна?

Тарас Сень є автором видання «Почему в Украину пришла война». Назва книжки змушує ретельно дослідити всі сторінки та отримати чітку відповідь на головне питання, проте автор не перерахував політичні причини війни та не провів аналіз дій політиків. У виданні описані духовні принципи життя та роз’яснення обставин, внаслідок яких Бог допустив страждання на українській землі. Мета книжки – розповісти читачам про основні причини воєнного конфлікту на Донбасі: беззаконня та гріховний шлях людей. Коротко про аборти, окультизм, розпусту, алкоголізм і багато інших гріхів, що ведуть до неминучого покарання.

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.