Меню

Молодіжне служіння

Привчай юнака до дороги його, і він, як постаріється, не уступиться з неї
Приповісті 22:6

Молодіжне служіння

Молодь – це та частина людства, яка має дуже потужну, неймовірно активну та емоційну енергію. Молоді люди потребують особливої ​​уваги, турботи і різних підходів в спілкуванні.

Коли і як все відбувається?

Коли і як все відбувається?

У церкві «Христос є відповідь» діє молодіжне служіння «Restart», а також служіння для підлітків «Пілігрим». Ці групи спрямовані на духовне зростання молодих людей, побудову дружніх відносин, спільне пізнання Писання. Раз на тиждень хлопці та дівчата збираються для вивчення Біблії, обговорення важливих тем та проведення вікторин. Теми, які порушуються на молодіжних групах, дуже актуальні для молодого покоління. Таким чином ми можемо змінити світогляд сучасної молоді, їх погляди на життя, ставлення до Бога та ін. Підліткове та молодіжне служіння відбуваються щосуботи у готельному комплексі «Мир» о 14:30 та 18:00 відповідно. Для більш детальної інформації телефонуйте за номером +38 (068) 017-05-11

На цих фото відображені найяскравіші моменти нашого служіння молоді:

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.