Меню

Табори відпочинку

Дорогу мою та лежання моє виміряєш, і Ти всі путі мої знаєш…
Псалми 138:3

Спільні виїзди на бази відпочинку

Час від часу громада організовує спільні виїзди на бази відпочинку Рівненської області. Це чудова нагода втекти від повсякденної метушні, побути наодинці з Богом і сім'єю, глибше пізнати Божу любов.

Карпати

Карпати

Кожні 2 місяці церква проводить сімейні табори відпочинку в Карпатах. Постраждалі від війни на Сході України завжди присутні серед запрошених у подорож. Церква вкладає кошти, щоб люди різного віку мали можливість відпочивати та збагачуватись на духовному, душевному і фізичному рівнях. П'ятиденна програма містить в собі різні туристичні маршрути, екскурсії, пізнавальні вікторини, вечірні концерти та спільні зібрання. Теплі кімнати та смачна їжа додають до відпочинку особливого затишку та комфорту. Кожна поїздка особлива: щоразу волонтери возять відпочиваючих у нові місця, готують цікаву програму, запрошують різних служителів та співаків. Діти отримують масу вражень від поїздки: вони знаходять нових друзів, беруть участь у змаганнях, пізнають Бога через дитячі вистави. Відпочиваючі щодня чують Слово Боже, діляться своїми переживаннями і новими відкриттями з оточуючими. Поїздка залишає величезну кількість приємних спогадів, від яких хочеться повертатися в ці прекрасні місця знову і знову. За 3 роки церква провела вже 18 таборів у Карпатах та чималу кількість програм відпочинку на Рівненщині.

Водні походи

Водні походи

Для жителів Рівненщини церква щоліта організовує водні походи благовістя. Батьки та діти протягом декількох днів насолоджуються природою, зміцнюють взаємовідносини та досліджують Боже Слово. З самого ранку відпочиваючі дружною командою долають довгий шлях по річці, готують смачний куліш на багатті та спілкуються на важливі теми. Невід’ємною частиною кожного дня є читання Біблії, спів християнських пісень та розмірковування над життям.

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.