Меню

Дитяче служіння

Діти спадщина Господнє, плід утроби нагорода!
Псалми 126:3

Дитяче служіння

Діти – велика радість і Боже благословення. Ми хочемо, щоб змалечку вони знали, на якому фундаменті будувати своє життя. Служіння дітям – це чудовий час для того, щоб набути нових друзів та отримати біблійні знання.

Недільна школа

Недільна школа

Під час богослужінь лунають проповіді на життєві теми, і діти не завжди можуть зрозуміти суть та всидіти на місці. Саме тому під час зібрання ми проводимо дитячу недільну школу. Вчителі готують цікаві заняття, де в наочній, словесній та ігровій формах діти вчаться молитися, читати та розуміти Боже Слово. Перш за все діти пізнають саме ті християнські цінності, які актуальні в їхньому віці: взаємини з батьками, відповідальність за свої слова та вчинки, право вибору, цінність дружби. Мета цього служіння – засіяти дитячі сердечка хорошим, чистим зерном, щоб у майбутньому їхнє життя принесло щедрий та добрий врожай.

Гурток англійської мови

Гурток англійської мови

Щотижня в церкві проходять безкоштовні уроки з вивчення англійської мови серед дітей дошкільного та молодшого дошкільного віку. Викладач готує цікаві завдання та ігри, які допомагають маленьким учням швидко вивчити іноземну мову. Якщо ви хочете записати свою дитину на англійську, телефонуйте за номером +38 (068) 017-05-11

Спортмайданчики

Спортмайданчики

Час від часу у Рівному та довколишніх селах служителі церкви проводять дитячі спортивно-розважальні заходи. Здебільшого це ігрові майданчики з батутами та гірками для дітей різного віку. Протягом трьох років громада організувала більше 100 спортмайданчиків та інших євангелізаційних проектів. Під час подібних заходів діти знаходять нових друзів та дізнаються про Ісуса Христа.

Святкові заходи

Святкові заходи

Жителі Рівного та ближніх селищ мають змогу почути про велику Божу любов і спасіння на святкових заходах, які організовує церква. Зазвичай служителі готують захоплюючі програми з нагоди великих подій – Різдво, Пасха, День подяки, тощо. Свята з мультфільмами, біблійними історіями, конкурсами, піснями та подарунками завжди створюють велике враження. Щоразу кількість учасників нараховує декілька сотень дітей та їхніх батьків, а серед запрошених обов’язково присутні діти з неповних, багатодітних або малозабезпечених сімей, вимушені переселенці. Можливість посіяти у маленькі серця любов Ісуса Христа – чи не найголовніша причина організації святкових заходів для дітей.

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.