Меню

Медіа служіння

І іншим містам Я повинен звіщати Добру Новину про Боже Царство, – бо на те Мене послано
Від Луки 4:43

Для чого потрібне це служіння?

Як відомо, близько 80-90% інформації людина сприймає очима. Ми хочемо розповідати про наше служіння таким чином, щоб люди бачили, який плід воно приносить, та долучалися до нас. Саме тому ми намагаємося розвивати YouTube канал нашої церкви, регулярно з’являтись у трансляціях телеканалів. Відео у мережі Інтернет – це передовий формат контенту, який може охопити величезну кількість людей у всьому світі. Це та сфера, яка блискавично розвивається, і ми проникаємо в неї, щоб бути світлом Ісуса Христа і там.

Телепередачі

Пастор Тарас Сень впродовж багатьох років є автором та ведучим християнських телепередач на регіональних телеканалах. Телепрограму «Так говорить Біблія», яка раніше виходила на Луганському телебаченні, тепер можна подивитися на 3-х обласних телеканалах – «Рівне-1», Хмельницькому «33-му каналі» та на каналі «Ірта», що транслюється на підконтрольній Україні території Луганщини. На християнському супутниковому телеканалі CNL-Україна передача транслюється у прайм-тайм. На Рівненському телеканалі «Ритм» майже 1,5 року виходить програма «Христос спасає», а телеканал «Рівне-1» вже півтора року транслює телепередачу «Христос є відповідь». За час діяльності громади в ефір вийшло більше двох тисяч телепрограм.

Канал YouTube

Канал YouTube

Різні події, які відбуваються всередині церкви або за її межами за участю наших служителів, обов’язково зберігаються за допомогою сучасних технологій. Оператор знімає відео, матеріал проходить певну обробку, пишеться сценарій – і ось, на нашому каналі YouTube з’являється нове відео! Ми віримо, що таким чином про наше служіння дізнається більше людей, і це допоможе розповісти про Ісуса Христа, знайти нових місіонерів та фінансову підтримку. Долучайтеся до нас та будьте в курсі всіх подій! Наш канал Youtube

Пісні на телеканалах

Пісні на телеканалах

Служителі церкви «Христос є відповідь» часто розміщують християнські пісні на світських телеканалах. Це всього лиш декілька хвилин на телебаченні, але ці декілька хвилин можуть вплинути на життя людини – допомогти глядачеві побачити Бога.

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.