Меню

Церковне служіння

Бо й Христос постраждав за нас, і залишив нам приклада, щоб пішли ми слідами Його
1 Петра 2:21
Недільні богослужіння

Недільні богослужіння

Недільні богослужіння – це особливий час, коли церква може зібратись разом і висловити Богу свою любов, почути Його голос та наповнитись Його миром. Багато зусиль, часу та енергії ми вкладаємо в розвиток церкви. Щонеділі ми влаштовуємо два зібрання, підготовка до яких триває протягом усього тижня. Служителі моляться, готують проповіді, які ґрунтуються на місцях зі Святого Писання. Група прославлення збирається на співанку, щоб наперед обрати пісні хвали. Цей час необхідний для того, щоб на недільному богослужінні вся церква могла об’єднатись у хвалі та поклонінні нашому Небесному Батьку. Якщо на зібраннях кожна людина почуває себе затишно і комфортно – ми досягли своєї мети.

Молитовне служіння

Молитовне служіння

У церкві «Христос є відповідь» молитовне служіння займає одне з провідних місць. Завдяки молитвам Бог чує наші потреби, прохання та переживання. Ми регулярно молимося за людей, які ще не налагодили стосунки з Богом, та за тих, хто переживає складні обставини у житті. Ми просимо, щоб Бог благословив нашу церкву, наш народ, країну та владу. «Будьте тривалі в молитві, і пильнуйте з подякою в ній!» (До Колосян 4:2)

Домашні групи

Домашні групи

Для того, щоб протягом усього тижня підтримувати міцний зв’язок з Богом, парафіяни та гості церкви збираються на домашні групи, де спілкуються, вивчають Боже Слово та моляться. Особливість цього служіння полягає в тому, що у тісному колі до кожної людини приділяються особлива турбота і увага. На домашніх групах завжди є можливість отримати відповіді на життєві питання, знайти моральну та молитовну підтримку.

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.