Меню

Євангелізаційне служіння

Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа…
Від Матвія 28:19

Мета церкви «Христос є відповідь»

Євангеліє – це блага звістка про безмежну Божу любов до людства. Це новина про народження нашого Спасителя – Ісуса Христа. Наша першочергова мета – розповсюдити цю новину якомога далі, щоб кожна людина, почувши про Бога, отримала спасіння. Люди, які займаються цим служінням, роблять це за власним побудженням. Ними керує глибоке бажання допомогти тим, хто ще не отримав духовну свободу. Вони якнайкраще знають, що кожна людина потребує підтримки та турботи, адже більшість місіонерів колись так само переносили життєві труднощі.

Палатки з християнською літературою

Палатки з християнською літературою

Декілька разів на тиждень у людних місцях Рівного місіонери ставлять палатки з християнською літературою. Перехожі цікавляться Богом, задають різноманітні питання, беруть безкоштовні буклети, календарі, газети. Це чудова нагода за один день охопити значну кількість людей різних категорій та поділитись з ними звісткою про Божу любов. За три роки праці у Рівному волонтери розповсюдили понад 600 тиcяч газет «Христос є відповідь», 200 тисяч календарів та чимало екземплярів іншої друкованої продукції.

Борди благовістя

Борди благовістя

Час від часу у Рівному з’являються борди з цитатами із Біблії чи слоганами морально-етичного характеру. Християнські написи привертають увагу та змушують людей замислитись над своїм життям. Цей метод поширення слова Божого справді приносить результат: слова на одному з бордів Рівного привели до нашої церкви подружню пару. Зараз вони разом з іншими братами та сестрами працюють для Божої слави. За три роки десятки бордів благовістя було розміщено на вулицях Рівного. Завдяки зусиллям євангельської громади «Христос є відповідь» люди можуть отримати духовну підтримку, зателефонувавши на гарячу лінію церкви.

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.