Меню

Соціальне служіння

Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою!
Від Матвія 11:28

Чим ми займаємось?

Мета соціального служіння – надати психологічну, духовну, матеріальну і фінансову допомогу різним категоріям нужденних людей. Наші місіонери відвідують літніх людей у спеціалізованих закладах, хоспісах, а також у них вдома. Допомагають продуктами та ін. Такі вчинки викликають радість на обличчях та сприяють тому, що люди починають приймати не лише допомогу, а і Слово Боже.

Психологічна підтримка

Психологічна підтримка

У телефонному режимі служителі церкви «Христос є відповідь» постійно спілкуються з ув'язненими та іншими людьми, які звертаються за психологічною та духовною підтримкою. Дзвінки та посилки з християнською літературою допомагають зміцнитися у вірі та отримати духовну свободу. Якщо Вам потрібна психологічна підтримка, телефонуйте за одним з номерів: +38 (099) 236-54-20 +38 (097) 167-54-62

Допомога людям із залежністю

Допомога людям із залежністю

Церква допомагає людям із залежністю потрапити у центри реабілітації та пристосуватися до здорового способу життя з Богом. У таких місцях люди отримують звільнення від залежностей та силу для здорового християнського життя. Якщо Вам потрібна допомога у боротьбі із залежністю або підтримка, телефонуйте за одним із номерів: +38 (098) 803-37-72 +38 (097) 167-54-62

Продуктові набори

Продуктові набори

При високих цінах та низьких пенсіях, на жаль, не всі люди можуть повністю забезпечити себе необхідними продуктами харчування. Ми намагаємось хоч трошки полегшити життя тих людей, яким немає до кого звернутися за допомогою. Періодично ми купуємо продуктові набори для малозабезпечених пенсіонерів і роздаємо їх на Рівненщині.

Співпраця з соціальними службами

Декілька парафіян громади є волонтерами Центру соціальних служб при Рівненській районній адміністрації. Співпрацюючи з місцевою владою, вони проводять активну роботу з тими, хто потребує допомоги.

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.