Меню

Про нас

Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, – там Я серед них
Від Матвія 18:20

Наша історія

Усе почалося в 2016 році. Пастор Тарас Сень, який до цього здійснював благодійну та духовну діяльність на Донбасі, вимушений був переїхати у м. Рівне. Він мав чітке відкриття від Бога – потрібно заснувати церкву. Разом із кількома братами із Свердловської церкви пастор почав орендувати конференц-зал готелю «Мир». Таким чином, у січні 2016 року всі, хто відгукнувся на заклик більше дізнатися про Бога та жити для Нього, стали початком церкви «Христос є відповідь». Служителі активно працювали на Божій ниві – поширювали серед населення газети, календарі, іншу християнську літературу. Для пенсіонерів проводились офтальмологічні клініки, де можна було безкоштовно перевірити свій зір та отримати окуляри у подарунок. Було організовано чимало зустрічей з переселенцями, дитячих свят та інших благодійних акцій. У лютому Бог спонукав пастора проповідувати на телебаченні. Тарас Сень домовився з телеканалом Рівне-1, де почала виходити в ефір програма «Так говорить Біблія». Далі – Житомирське та Хмельницьке ТБ, телеканали у Луганську та Слов'янську, а також супутниковий телеканал CNL. До сьогоднішнього дня християнські передачі транслюються на декількох регіональних телеканалах. Із приходом тепла служителі взялися за організацію дитячих спортмайданчиків та таборів, а через деякий час почали возити людей на відпочинок у Карпати. Крок за кроком Бог відкривав двері для проповіді Євангелія. Улітку 2016 року в церкві відбулося перше Водне Хрещення, де декілька людей склали заповіт з Богом і стали членами церкви. Протягом останніх трьох років християнська місіонерська громада «Христос є відповідь» здійснює активну діяльність у Рівному. Брати та сестри продовжують приділяти багато уваги соціально незахищеним верствам населення – дітям, пенсіонерам та постраждалим від війни на Донбасі. Релігійна громада «Христос є відповідь» постійно співпрацює з іншими церквами. Там служителі розповсюджують друковану продукцію церкви «Христос є відповідь», беруть на використання обладнання для організації дитячих свят та інших благодійних акцій. Широкий спектр діяльності церкви «Христос є відповідь» став можливим завдяки благодійним пожертвам багатьох небайдужих до долі країни християн, котрі підтримують діяльність місіонерів.

У що ми віримо?

Ми віримо
Ми віримо
 • Ми віримо, що Біблія – богонатхненна книга, подарована нам Богом (2 Тимофія 3:16).
  Її писали Божі пророки та апостоли під керівництвом Духа Святого. На Слові Божому будуються наші віра та переконання (2 Петра 1:21).
 • Ми віримо в Єдиного Бога: Бога-Отця, Бога-Сина і Бога-Духа Святого (1 Івана 5:7).
 • Ми віримо, що Ісус Христос помер за наші гріхи, був похований, воскрес, вознісся на небо і прийде на землю вдруге судити живих і мертвих (2 Тимофія 4:1).
 • Ми віримо у святе водне хрещення (1 Петра 3:21, Марка 16:16).
 • Ми віримо в безмежну любов Божу до людей і прощення всіх гріхів (Івана 3:16, 1 Івана 1:9).
 • Ми віримо, що людина – образ і подоба Бога, а не мавпи (Буття 1:27).
 • Ми віримо у два воскресіння мертвих – праведних і неправедних (Дії 24:15, Об’явлення 20:5).
 • Ми віримо, що буде справедливий суд Божий (Євреїв 9:27, Об’явлення 20:11-15).
 • Ми віримо в існування реальних Аду і Раю (2 Коринтян 12:4, Луки 16:23).

Благодійна підтримка

Всі напрямки громади здійснюються за рахунок добровільних пожертвувань небайдужих людей. Найголовніше - не величина пожертви, а відношення та стан серця. Бог бачить наші потреби і прагне позбавити нас турбот. Так само Він бажає бачити любов і жертовність наших вдячних сердець. "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (1 Кор. 9:7)

Є запитання?

Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання.
Напишіть нам і ми зв'яжемось з вами якомога скоріше.